Też lubisz wycieczki po Polsce?

Dołącz do 12 000 miłośników podróżowania po Polsce. Obserwuj nasze wycieczki na żywo na Facebooku:

Chcesz nas poznać? Spotkajmy się na prezentacjach o Polsce w Trójmieście!

Kasia i Maciej Marczewscy

Dziękuję, już Was lubię :)
Menu

» » »

Gdańsk, Sopot i Gdynia na naszym Instagramie

Oboje z Maćkiem cieszymy się tym, że mieszkamy w przepięknym zakątku Polski - na Pomorzu, a konkretnie - Trójmieście. Celowo piszę Trójmieście, gdyż dla nas granica pomiędzy miastami jest umowna. W jednym z tych miast mieszkamy, a w dwóch pozostałych pracujemy. Trójmiasto cieszy nasze oczy w codziennej drodze do pracy, na zakupy czy na spacerze.

250 obserwujących na Instagramie Ruszaj w Drogę

Kiedy tylko nadarza się taka okazja, cykamy fotki telefonem i wrzucamy te migawki na Instagrama. Możecie tam już obejrzeć całkiem ładną kolekcję tych obrazków. Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu na Instagramie. Chętnie przygarniemy wszystkie serduszka.

Na dziś przygotowaliśmy dla Was próbkę zdjęć, pokazujących jak pięknie Trójmiasto budzi się na wiosnę. Zapraszamy :)

Sopot 

Na początek odwiedzimy Sopot. Nadmorski kurort ma wiele do zaoferowania. Ścieżki rowerowe, plaże, morze i molo. Można wspiąć się na latarnię morską lub pospacerować przy Domu Zdrojowym. W sezonie pełen turystów, na wiosnę oferuje jeszcze ciszę i spokój.

Wpisy o Sopocie:


Gdynia 

Gdynia najpiękniejsze miejsca często ukrywa przed oczami tłumów. Tak jest na przykład przy potoku i figurze u Źródła Marii w okolicach Wielkiego Kacka. Wystarczy jednak zejść nad morze i na plażę, aby przekonać się, co Gdynia ma do zaoferowania wszystkim kochającym polskie nabrzeże. Miejsca idealne na spacer, idealne na wiosnę.

Wpisy o Gdyni:

Gdańsk 

Po całodziennym spacerze, wieczorem trafiamy do Gdańska. Akurat na herbatę i ciastko. Podświetlone kamienice są bardzo reprezentacyjne. Neptun, król mórz, dzierży swój nieodłączny atrybut - trójząb, polując na turystów, chcących zrobić sobie z nim zdjęcie. To przy nim kończymy nasze ekspresowe zwiedzanie Trójmiasta.

Wpisy o Gdańsku na naszym blogu:
Trójmiasto

Bardzo lubimy nasze Trójmiasto. Zwłaszcza w jego wiosennym wydaniu.

Jeśli kiedyś będziecie mieli okazję tu zawitać, to zachęcamy do zwiedzania. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń. Mamy nadzieję, że podzielicie się nimi w komentarzach na blogu, Instagramie, Twitterze, Google+ i rzecz jasna na Facebooku.

Do zobaczenia!

KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Tworzymy jedyny taki blog podróżniczy - pozytywny przewodnik po Polsce. Pokazujemy gdzie pojechać i co warto zobaczyć.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od sześciu lat #wDrodze, od trzech regularnie prowadzimy blog podróżniczy o turystyce w Polsce

OPOWIADAMY o PODRÓŻACH

Opowiadamy o polskiej turystyce, regionach i ciekawych miejscach w Polsce w audycjach radiowych i w programach telewizyjnych.

KLUB POLSKIEGO PODRÓŻNIKA

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.