Menu

» » »

Gdańsk, Sopot i Gdynia na naszym Instagramie

Oboje z Maćkiem cieszymy się tym, że mieszkamy w przepięknym zakątku Polski - na Pomorzu, a konkretnie - Trójmieście. Celowo piszę Trójmieście, gdyż dla nas granica pomiędzy miastami jest umowna. W jednym z tych miast mieszkamy, a w dwóch pozostałych pracujemy. Trójmiasto cieszy nasze oczy w codziennej drodze do pracy, na zakupy czy na spacerze.

250 obserwujących na Instagramie Ruszaj w Drogę

Kiedy tylko nadarza się taka okazja, cykamy fotki telefonem i wrzucamy te migawki na Instagrama. Możecie tam już obejrzeć całkiem ładną kolekcję tych obrazków. Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu na Instagramie. Chętnie przygarniemy wszystkie serduszka.

Na dziś przygotowaliśmy dla Was próbkę zdjęć, pokazujących jak pięknie Trójmiasto budzi się na wiosnę. Zapraszamy :)

Sopot 

Na początek odwiedzimy Sopot. Nadmorski kurort ma wiele do zaoferowania. Ścieżki rowerowe, plaże, morze i molo. Można wspiąć się na latarnię morską lub pospacerować przy Domu Zdrojowym. W sezonie pełen turystów, na wiosnę oferuje jeszcze ciszę i spokój.

Wpisy o Sopocie:


Gdynia 

Gdynia najpiękniejsze miejsca często ukrywa przed oczami tłumów. Tak jest na przykład przy potoku i figurze u Źródła Marii w okolicach Wielkiego Kacka. Wystarczy jednak zejść nad morze i na plażę, aby przekonać się, co Gdynia ma do zaoferowania wszystkim kochającym polskie nabrzeże. Miejsca idealne na spacer, idealne na wiosnę.

Wpisy o Gdyni:

Gdańsk 

Po całodziennym spacerze, wieczorem trafiamy do Gdańska. Akurat na herbatę i ciastko. Podświetlone kamienice są bardzo reprezentacyjne. Neptun, król mórz, dzierży swój nieodłączny atrybut - trójząb, polując na turystów, chcących zrobić sobie z nim zdjęcie. To przy nim kończymy nasze ekspresowe zwiedzanie Trójmiasta.

Wpisy o Gdańsku na naszym blogu:
Trójmiasto

Bardzo lubimy nasze Trójmiasto. Zwłaszcza w jego wiosennym wydaniu.

Jeśli kiedyś będziecie mieli okazję tu zawitać, to zachęcamy do zwiedzania. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń. Mamy nadzieję, że podzielicie się nimi w komentarzach na blogu, Instagramie, Twitterze, Google+ i rzecz jasna na Facebooku.

Do zobaczenia!

KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 400 pomysłów na wycieczki i pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.