Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę! Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę!

Cześć! Zapisz się na nasze podróżnicze maile.

Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę!

Dostaniesz plan na 10 jednodniowych wycieczek po Kaszubach. W następnych e-mailach poznasz jeszcze więcej pomysłów na bliskie wycieczki i zaprosimy Cię na nasze prezentacje o Polsce.

Piszemy maksymalnie 3 wiadomości w miesiącu. Do przeczytania!

Kasia i Maciej Marczewscy

Menu

» »

Na początek

Od jakiegoś czasu wspólnie z Maćkiem odkrywamy uroki podróżowania i zwiedzania pięknych zakątków Polski, dlatego też z miłą chęcią i ochotą przyjęłam propozycję współtworzenia tego bloga, w którym oboje chcemy dzielić się naszymi spostrzeżeniami, wrażeniami a przede wszystkim pięknem miejsc, które mogliśmy zobaczyć i poznać w czasie wspólnych wypraw. 

A jest o czym opowiadać, ponieważ Polska to naprawdę piękny kraj, o czym mamy nadzieję przekonać wszystkich szukających inspiracji na krótszy lub dłuższy wypoczynek. 

Polska to przede wszystkim gościnni ludzie, pyszna kuchnia, przepiękne krajobrazy, góry, jeziora, podziemne jaskinie oraz wiele innych atrakcji, o których chcemy opowiedzieć. Chcemy też podzielić się naszą wspólną pasją do odkrywania tych szczególnie urokliwych zakątków. 

Dziś będziemy pisać o Polsce, a jutro – któż to wie ....
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Tworzymy jedyny taki blog podróżniczy - pozytywny przewodnik po Polsce. Pokazujemy gdzie pojechać i co warto zobaczyć.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od sześciu lat #wDrodze, od trzech regularnie prowadzimy blog podróżniczy o turystyce w Polsce

OPOWIADAMY o PODRÓŻACH

Opowiadamy o polskiej turystyce, regionach i ciekawych miejscach w Polsce w audycjach radiowych i w programach telewizyjnych.

KLUB POLSKIEGO PODRÓŻNIKA

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.