Menu

Dołącz do Ruszaj w Drogę! Zapisz się na Newsletter.

Ruszaj w Drogę - przewodniki po ciekawych miejscach w Polsce
Zostaw nam swojego maila, a dowiesz się jako pierwszy o najnowszych przewodnikach z pomysłami na wycieczki po Polsce, o ciekawych radiowych audycjach do posłuchania, o naszych planach na kolejne podróże, o startujących konkursach i specjalnych akcjach dla czytelników.

Wpisz poniżej Twoje imię i adres mailowy, zaznacz obie zgody, których wymaga od nas polskie prawo, i kliknij przycisk [ ZAPISZ MNIE ]. Sprawdź potem e-mail, który od nas dostaniesz.

Jeśli nie dojdzie w ciągu 15 minut, sprawdź folder SPAM i OFERTY i przeczytaj ten poradnik: Jak znaleźć maile od nas?

Zerknij też na nasze profile w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie, na którym znajdziesz nasze filmy z wycieczek po Polsce.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.