Turystyka w Polsce zza kulis. Porady, wywiady, podcasty

Jesteśmy Kasia i Maciej Marczewscy i jesteśmy entuzjastami polskiej turystyki. Kilkanaście lat temu złapaliśmy bakcyla i zaczęliśmy podróżować po Polsce. Od tamtej pory nie tylko odkrywamy nasz kraj i opisujemy jego najciekawsze i najpiękniejsze miejsca i atrakcje, ale także rozmawiamy z ludźmi w drodze, robimy wywiady z pasjonatami i nagrywamy turystyczne podcasty. Skupiamy się na promowaniu turystyki kulturowej i historycznej po Polsce bo widzimy, że właśnie ona coraz bardziej interesuje polskich turystów. W ten sposób budujemy społeczność świadomych turystów, skupionych wokół naszej Fundacji Ruszaj w Drogę!

Polską turystykę z punktu widzenia turysty - zza kulis i od podszewki

Uważamy, że polska turystyka zbyt mocno nakierowana jest na tzw. branżę turystyczną, a zbyt mało dostrzega potrzeby zwykłych turystów, którzy podróżują po Polsce. Dlatego chcemy im pomóc w zaplanowaniu wycieczek, ostrzec przed komplikacjami, które spotkają ich w drodze, i doradzić, jak najlepiej skorzystać z wyjazdu w Polsce. Doradzamy, podpowiadamy, opisujemy i oceniamy.

Sprawdź, co piszemy i mówimy o turystyce w Polsce:

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy