Kontakt: Masz pomysł? Czekamy na Twoją wiadomość :)

Kasia i Maciej Marczewscy - Napisz do nas Mamy głowę pełną pomysłów i pasję do odkrywania Polski. Szukamy ludzi podobnych do nas: otwartych, ciekawych świata, pogodnych i kreujących rzeczywistość. Chętnie podejmiemy współpracę z każdym, kto ma otwartą głowę, kreatywne pomysły, prowadzi działania na rzecz wspierania turystyki w Polsce, lub realizuje fajne akcje wpisujące się w misję naszego bloga oraz naszej Fundacji Ruszaj w Drogę!.

Mieszkamy w Trójmieście, działamy głównie w Internecie. Jesteśmy obecni w największych sieciach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie i Twitterze i lubimy opowiadać o tym jak podróżuje się po Polsce.

Regularnie pojawiamy się w Radio Gdańsk w audycji o Polsce, prowadzimy warsztaty dla młodzieży pomagające im poznać najbliższą okolicę oraz cykl własnych autorskich prezentacji podróżniczych i turystycznych spotkań w ramach naszego Klubu Ruszaj w Drogę!.

Współpracujemy z większością Regionalnych Organizacji Turystycznych w Polsce w ramach Klubowej Kopalni Pomysłów, oraz z organizacjami pozarządowymi, samorządami, nieszablonowymi miejscami, ludźmi z pasją i innymi blogerami.
Więcej o nas
Na każdym kroku namawiamy do aktywnego spędzania czasu i poznawania najbliższej okolicy. Na blogu piszemy (tylko!) o Polsce, polskiej turystyce i ludziach zaangażowanych w jej promocję. Z tego co wiemy - nie ma drugiego takiego miejsca w polskiej sieci.

Formularz kontaktowy

Lubimy czytać maile od przyjaciół naszego bloga. Gdy piszą o swoich wrażeniach, przeżyciach, doświadczeniach. O tym, co się przydarzyło w podróży po Polsce, co się spodobało, gdzie warto pojechać. Za wszystkie maile bardzo dziękujemy.

Powered byEMF HTML Contact Form

Nie lubisz formularzy?


Wszystkie wiadomości z powyższego formularza trafiają prosto na naszą skrzynkę mailową. Jeśli nie lubisz formularzy, możesz też napisać bezpośrednio na:

kontakt [ta, co je banany] ruszajwdroge [kropeczka] pl

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Pozdrawiamy,

Kasia i Maciej Marczewscy

Ruszaj w Drogę?

Czytasz nasz pozytywny przewodnik po Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Wszystkie miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 12 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.