Kontakt: Masz pomysł? Czekamy na Twoją wiadomość :)

Kasia i Maciej Marczewscy - Napisz do nas Cześć! Jesteśmy Kasia i Maciej Marczewscy. Prowadzimy Bloga i Fundację Ruszaj w Drogę! Mamy głowy pełne pomysłów i z pasją realizujemy projekty promujące turystykę w Polsce oraz pomagające turystom w zaplanowaniu ich wypoczynku w Polsce. Chętnie podejmujemy współpracę z podobnymi do nas pasjonatami i osobami, które chcą wypromować swój region czy miasto. Napisz do nas, jeśli masz ciekawy pomysł na to, co możemy razem zrobić, łącząc siły dla turystyki w Polsce.

Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc? 

Zostaw nam miłą wiadomość :) 

{contactForm}

Prowadzimy Fundację Ruszaj w Drogę!

Naszą misją jest promocja turystyki w Polsce. Pomagamy gminom, powiatom i organizacjom turystycznym w promocji ciekawych miejsc i atrakcji. Pomagamy turystom w wyborze najciekawszych miejsc w Polsce i w samodzielnej organizacji wycieczek. Wokół marki Ruszaj w Drogę! budujemy społeczność świadomych turystów, którzy podróżując po Polsce, chcą dowiedzieć się więcej.

Co może dla Ciebie zrobić Fundacja Ruszaj w Drogę!?

  • Zaplanować i przeprowadzić akcję promocyjną w internecie (na blogu) i social mediach Ruszaj w Drogę! dotyczącą ciekawych miejsc i atrakcji w Twoim województwie, powiecie lub regionie.
  • Poprowadzić spotkanie z prezentacją podróżniczą o Polsce albo warsztaty podróżnicze dla młodzieży.
  • Napisać na zlecenie przewodnik turystyczny po Twoim mieście, gminie, powiecie, regionie albo województwie. 

Jako @ruszajwdroge jesteśmy w sieciach społecznościowych

Mamy konto na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście i YouTube. Nagrywamy podcasty, których posłuchasz na największych platformach podcastowych, w tym na Spotify czy Google Podcast. Turystyczne inicjatywy promujemy przez wszystkie wymienione kanały oraz przez wiadomości e-mail, które wysyłamy do czytelników zapisanych na nasz newsletter i biorących udział w turystycznym mailowym Kursie Ruszaj w Drogę!

facebook twitter youtube instagram spotify

Prowadzimy Sklep Ruszaj w Drogę!

Wydajemy własne przewodniki po Polsce i polskich regionach. Napisaliśmy przewodnik „Ruszaj w Bieszczady” o najpiękniejszych miejscach i szlakach w Bieszczadach, przewodnik Ruszaj na Kociewie Świeckie z pomysłami na wycieczki po południowym Kociewiu, Dolinie Dolnej Wisły i Borach Tucholskich, oraz książkę z pomysłami na zwiedzanie Mazur „Ruszaj na Mazury”. Każdą z tych książek wydaliśmy samodzielnie, a internetowy Sklep Ruszaj w Drogę! to jedyne miejsce w sieci, gdzie można kupić nasze przewodniki. Wydajemy je papierowo i w formie e-booków, a „Ruszaj na Mazury” ukazała się także jako audiobook nagrany w naszym studio nagraniowym na Zielonym Wzgórzu na Kaszubach.

$wklejka={1}

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy