O nowym blogu słów kilka

Blog ten został wyodrębniony z mojego bloga o technologiach mobilnych i lokalizacyjnych, na którym opisywałem też wspomnienia z moich podróży. Od pewnego czasu jednak wpisy dotyczące tematyki podróżniczej zaczęły ginąć wśród wpisów technologicznych.

Ponieważ materiałów dotyczących ciekawych miejsc uzbierało się już naprawdę dużo powstał pomysł stworzenia nowego bloga, który współtworzyć będzie mogła także Towarzyszka moich ostatnich podróży.

Mam nadzieję, że dzięki tej zmianie, będziemy mogli wspólnie dotrzeć do osób zainteresowanych podróżami i stworzymy miejsce, na którym nasi znajomi będą mogli obejrzeć relacje z naszych wspólnych wyjazdów.

Kasi życzę powodzenia w blogowaniu a ja pozdrawiam i zapraszam do czytania.

MaciejM
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy