Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę! Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę!

Cześć! Zapisz się na nasze podróżnicze maile.

Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę!

Dostaniesz plan na 10 jednodniowych wycieczek po Kaszubach. W następnych e-mailach poznasz jeszcze więcej pomysłów na bliskie wycieczki i zaprosimy Cię na nasze prezentacje o Polsce.

Piszemy maksymalnie 3 wiadomości w miesiącu. Do przeczytania!

Kasia i Maciej Marczewscy

Menu

» »

O nowym blogu słów kilka

Blog ten został wyodrębniony z mojego bloga o technologiach mobilnych i lokalizacyjnych , na którym opisywałem też wspomnienia z moich podróży. Od pewnego czasu jednak wpisy dotyczące tematyki podróżniczej zaczęły ginąć wśród wpisów technologicznych.

Ponieważ materiałów dotyczących ciekawych miejsc uzbierało się już naprawdę dużo powstał pomysł stworzenia nowego bloga, który współtworzyć będzie mogła także Towarzyszka moich ostatnich podróży.

Mam nadzieję, że dzięki tej zmianie, będziemy mogli wspólnie dotrzeć do osób zainteresowanych podróżami i stworzymy miejsce, na którym nasi znajomi będą mogli obejrzeć relacje z naszych wspólnych wyjazdów.

Kasi życzę powodzenia w blogowaniu a ja pozdrawiam i zapraszam do czytania.

MaciejM
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 400 pomysłów na wycieczki i pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od ośmiu lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.