O nowym blogu słów kilka

Blog ten został wyodrębniony z mojego bloga o technologiach mobilnych i lokalizacyjnych, na którym opisywałem też wspomnienia z moich podróży. Od pewnego czasu jednak wpisy dotyczące tematyki podróżniczej zaczęły ginąć wśród wpisów technologicznych.

Ponieważ materiałów dotyczących ciekawych miejsc uzbierało się już naprawdę dużo powstał pomysł stworzenia nowego bloga, który współtworzyć będzie mogła także Towarzyszka moich ostatnich podróży.

Mam nadzieję, że dzięki tej zmianie, będziemy mogli wspólnie dotrzeć do osób zainteresowanych podróżami i stworzymy miejsce, na którym nasi znajomi będą mogli obejrzeć relacje z naszych wspólnych wyjazdów.

Kasi życzę powodzenia w blogowaniu a ja pozdrawiam i zapraszam do czytania.

MaciejM
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.