Na początek

Od jakiegoś czasu wspólnie z Maćkiem odkrywamy uroki podróżowania i zwiedzania pięknych zakątków Polski, dlatego też z miłą chęcią i ochotą przyjęłam propozycję współtworzenia tego bloga, w którym oboje chcemy dzielić się naszymi spostrzeżeniami, wrażeniami a przede wszystkim pięknem miejsc, które mogliśmy zobaczyć i poznać w czasie wspólnych wypraw. 

A jest o czym opowiadać, ponieważ Polska to naprawdę piękny kraj, o czym mamy nadzieję przekonać wszystkich szukających inspiracji na krótszy lub dłuższy wypoczynek. 

Polska to przede wszystkim gościnni ludzie, pyszna kuchnia, przepiękne krajobrazy, góry, jeziora, podziemne jaskinie oraz wiele innych atrakcji, o których chcemy opowiedzieć. Chcemy też podzielić się naszą wspólną pasją do odkrywania tych szczególnie urokliwych zakątków. 

Dziś będziemy pisać o Polsce, a jutro – któż to wie ....
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy