Na początek

Od jakiegoś czasu wspólnie z Maćkiem odkrywamy uroki podróżowania i zwiedzania pięknych zakątków Polski, dlatego też z miłą chęcią i ochotą przyjęłam propozycję współtworzenia tego bloga, w którym oboje chcemy dzielić się naszymi spostrzeżeniami, wrażeniami a przede wszystkim pięknem miejsc, które mogliśmy zobaczyć i poznać w czasie wspólnych wypraw. 

A jest o czym opowiadać, ponieważ Polska to naprawdę piękny kraj, o czym mamy nadzieję przekonać wszystkich szukających inspiracji na krótszy lub dłuższy wypoczynek. 

Polska to przede wszystkim gościnni ludzie, pyszna kuchnia, przepiękne krajobrazy, góry, jeziora, podziemne jaskinie oraz wiele innych atrakcji, o których chcemy opowiedzieć. Chcemy też podzielić się naszą wspólną pasją do odkrywania tych szczególnie urokliwych zakątków. 

Dziś będziemy pisać o Polsce, a jutro – któż to wie ....
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.