» »

Wprowadzamy możliwość komentowania wpisów przez Facebook

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejną nowość, uzupełniającą zmiany, które zaszły w ten weekend na naszej stronie.

Dzięki sugestii MarcinaS. komentowanie i dzielenie się opiniami będzie dla Was jeszcze prostsze. Wprowadzamy możliwość komentowania naszych wpisów za pomocą Facebooka - wystarczy być zalogowanym na Facebooku i wejść następnie na naszą stronę. 

Mamy nadzieję, że zachęci to Was do częstszego wyrażania swoich opinii :)

fan page podróże i ciekawe miejsca

Więcej informacji poniżej.

Aby uszanować wszystkich nie posiadających kont na Facebooku, pozostawiamy także możliwość komentowania wpisów w tradycyjny sposób (za pomocą konta Google/anonimowo) - wystarczy kliknąć na przycisk Dodaj swoją opinię.

Miejsce komentarzy (nazwane teraz Waszym zdaniem) podzieliliśmy na dwie części. W pierwszej znajdują się Wasze komentarze z Facebooka, a w drugiej tradycyjne opinie z Bloggera.

komentowanie bloga przez facebook


Wszystkich oczywiście zapraszamy także na nasz oficjalny FanPage.

Jak zmiany te wyglądają w praktyce można zobaczyć pod tym wpisem, lub we wpisie promującym zmiany na naszej stronie.

Co myślicie o tej opcji ? Będziecie z niej korzystać ? :)
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.