» » » »

Blog of Gdańsk 2013 - kliknij i głosuj na Ruszaj w Drogę!

Dopiero co cieszyliśmy się z 200. wpisu na Ruszaj w Drogę, z 200. zdjęć na Instagramie oraz z 500. fana na Facebook'u, a dziś stajemy przed nowym wyzwaniem.

Blog of Gdansk - głosuj na Ruszaj w Drogę blogforum

Wystartowaliśmy w konkursie Blog of Gdańsk 2013 Czytelników, w którym potrzebne są Wasze głosy! Wystarczy wejść na stronę https://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=202 i kliknąć "Głosuj". Głosować można tylko do 25 października 2013r.

Zapraszamy do zabawy! Liczymy na Was!

W tzw. międzyczasie spotkała nas miła niespodzianka - na naszym profilu na Facebook'u powitaliśmy 600. Fana!

600 fanów Ruszaj w Drogę na Facebooku

A tak świętowaliśmy 200 zdjęć na Instagramie :)

Post użytkownika Ruszaj w Drogę.


Z kolei na naszym kanale na Youtube założyliśmy nową Playlistę, na której znajdziecie krótkie migawki z naszych podróży.

Zobaczcie jak kończy się złota polska jesień na Kaszubach i jaką wyjątkową fontannę znaleźliśmy w Krokowej.To tyle na dzisiaj :)

A! I nie zapomnijcie kliknąć "Głosuj" na https://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=202
KOLEJNA RELACJA Starszy post

1 komentarz :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.
  1. Moje gratulacje:)Życzę wielu postów i fanów!
    "www.youtube.com/watch?v=7anLd8gp8_g"
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.