Ruszaj w Drogę! - informacja dla mediów

bieszczadyRuszaj w Drogę! to blog podróżniczy o poznawaniu, odkrywaniu oraz promowaniu Polski i jej licznych atrakcji. Pokazuje różnorodne oblicza Polski – począwszy od bogactwa jej natury, poprzez zróżnicowanie regionów, po wielokulturowość i wielonarodowość jej mieszkańców.

zamek boboliceRuszaj w Drogę! motywuje do ponownego odkrywania miejsc, które odwiedzone lata temu, wciąż wywołują żywe emocje. A może dawno już zmieniły się nie do poznania? To także wyjątkowa okazja do zapoznania się z atrakcjami, których możliwości pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej doświadczonych podróżników.

muzeum rowerówRuszaj w Drogę! to inspirujące miejsca - często spoza kanonów książkowych przewodników. Zamiast informacji skopiowanych z dużych portali turystycznych, znajdziesz tu osobiste doświadczenia, autentyczne historie i opowiadania pisane z pasją.

Ruszaj w Drogę! to pozytywny przekaz – każdy artykuł przedstawiony jest w formie ciekawej relacji (często z dużą dawką humoru), felietonu lub fotoreportażu. Dzięki temu łatwiej jest dostrzec i docenić lokalne aktywności.

zamek śląskich legendRuszaj w Drogę! opisuje fenomenalne inicjatywy realizowane przez ludzi z pasją, których energia i kreatywność ukierunkowane są na promocję swojego regionu. To aktywna promocja w sieci projektów wartych naśladowania.


podziemia włodarza
Ruszaj w Drogę! to łamanie stereotypów – pokazuje, że w każdej polskiej miejscowości drzemie potencjał podsycany energią jej mieszkańców. Przekonuje, że nawet weekendowy wypoczynek w najbliższej okolicy może być wspaniałą zabawą, a wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak te spędzone za granicą.

prezentacja w południkuRuszaj w Drogę! to także działania poza siecią – prezentacje i prelekcje, uczestnictwo w akcjach mających na celu promowanie Polski i jej poszczególnych regionów. To współpraca z pasjonatami, którym bliska jest idea promowania kraju i działań na rzecz jego mieszkańców.


kasia i maciejRuszaj w Drogę! to przede wszystkim Kasia i Maciej Marczewscy – małżeństwo, które pokazuje na własnym przykładzie, że warto podróżować i wypoczywać w Polsce, odkrywać lokalne atrakcje i doceniać osoby, które je dla nas tworzą.


Poszukujesz konkretnych informacji, porad lub inspiracji do spędzenia wolnego czasu?

Chcesz odświeżyć wspomnienia? A może rozpocząć działanie na rzecz lokalnej społeczności?

Dołącz do Ruszaj w Drogę!


Znajdź nas na http://www.ruszajwdroge.pl i w dobrych sieciach społecznościowych.

(Informacja prasowa dostępna do pobrania w formacie: PDF, DOCX)

Więcej na temat serwisu:

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy