My w mediach

Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk

Przypadek sprawił, że pewnej majowej soboty w 2014r. pojawiliśmy się w studio Radio Gdańsk, do którego zaprosiła nas Beata Szewczyk. Beata prowadzi program "Nie śpij, zwiedzaj z Radiem Gdańsk" i przynajmniej raz w miesiącu ta audycja poświęcona jest zwiedzaniu Polski. Od tamtego dnia minęło już wiele miesięcy, a my wciąż regularnie zasiadamy za czerwonymi mikrofonami i na żywo dzielimy się ze słuchaczami pomysłami na podróże po Polsce. Audycje zamieszczamy na naszym kanale Youtube i dołączamy je do regionalnych przewodników na blogu.
Zobacz przewodniki z audycjamiPokazaliśmy pomysły na majówkę w TVP2 Pytanie na Śniadanie

Odwiedziliśmy sobotnie "Pytanie na Śniadanie" w TVP2. Wystąpiliśmy tam z Otylią Jędrzejczak i opowiedzieliśmy o pomysłach na majówkę w Polsce. Otylia zachwalała pyszne lody w Toruniu (świetny majówkowy pomysł dla mieszkańców Trójmiasta!) i Zakopane. My za to promowaliśmy nasz audioprzewodnik po Gdyni, Kaszuby, Kociewie i Małopolskę.
Kasia i Maciej w Pytanie na  Śniadanie o pomysłach na majówkę

Panorama TVP Gdańsk  o audioprzewodniku

Maciej odwiedził poranne studio gdańskiej Panoramy. Opowiedział o pionierskim audioprzewodniku po Gdyni i zachęcał do spacerowania po naszym mieście. W studio wystąpił razem z Panią Grażyną Pilarczyk - naczelnikiem Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Miasta Gdyni. W rozmowie pochwaliliśmy wzorowy model współpracy między miastem a blogerami, wyjątkowość naszego audioprzewodnika, jego emocjonalny i subiektywny przekaz oraz wartość merytoryczną jaką zapewniły konsultacje z Urzędem Miasta Gdyni. Zobacz 4-minutową rozmowę klikając na ten link lub klikając w zdjęcie ze studia. Rozmowa zaczyna się w 15:54 (otwórz program: Panorama: 08.12.2015 07:30)

Maciej z TVP Gdańsk

Podróże ze zmysłami w TVP Polonia

To był nasz debiut w ogólnopolskiej telewizji. Wystąpiliśmy w programie śniadaniowym Halo Polonia nadawanym na żywo dla Polonii amerykańskiej. W piątek o 23:00 :) Wystąpiliśmy w rozmowie "Podróże ze zmysłami". Opowiedzieliśmy Katarzynie i Krzysztofowi Świdrakom o naszych podróżach, o tym jak zmienia się turystyczna mapa Polski i wspólnie zastanawialiśmy się jak zachęcić innych do podróżowania po Polsce.


TVP Gdańsk - Co robić jesienią w Trójmieście?

Byliśmy w programie "Weekend z Telewizją Gdańsk". Były nasze zdjęcia z podróży, wspomnienia o tym jak zaczęliśmy podróżować po Polsce i do czego to wszystko doprowadziło. Odpowiedzieliśmy też na pytanie dlaczego wciąż jeździmy po Polsce i nie myślimy o wyjeździe za granicę. Był też czas na zapowiedź kolejnych spotkań Klubu Polskiego Podróżnika. Możesz nas obejrzeć przewijając to nagranie do 17:45.

Ruszaj w Droge w TVP Gdansk

Gdzie jeszcze byliśmy?

Zawsze chętnie korzystamy z zaproszeń - jeśli jesteśmy akurat w pobliżu. Opowiadaliśmy jeszcze o naszym kaszubskim przewodniku w Twojej Telewizji Morskiej, informacje o naszym blogu i naszych projektach pojawiły się w Kurierze Gdyńskim, Kontynentach, Gazecie Starachowickiej i w Chwili dla Ciebie.
Nasze przewodniki po Polsce regularnie pojawiają się też w drukowanym miesięczniku "W Sanatorium".

Kim jesteśmy? Co robimy?

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy