Pierwszy wpis czyli po co ten blog

Z reguły nikt nie czyta pierwszych postów, dlatego będzie on krótki.

Od pewnego czasu dość intensywnie podróżuję po Polsce. Udało mi się zarazić moją Drugą Połówkę moją ciekawością świata - dlatego często wsiadamy do auta i staramy się poznać nowe ciekawe miejsca. Podczas naszych urlopów, lub weekendowych wypadów intensywnie zwiedzamy okolice, w które się wybraliśmy - starając się odwiedzić wszystkie najważniejsze lokalne atrakcje. Brakowało mi miejsca, w którym mógłbym się podzielić swoimi wrażeniami. Dlatego też powstał ten blog.

Jako, że Polska oferuje bardzo wiele ciekawych atrakcji, a zwiedziliśmy już jej spory kawałek, tematów do opisywania i wspominania na pewno nie zabraknie.

Wszystkimi moimi wpisami chciałbym także przekonać wielu malkontentów, że Polska jest piękna i ma wiele do zaoferowania. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby ciekawie spędzić czas.

Mam nadzieję, że nie raz Was zaciekawię i zadziwię.

Pozdrawiam,

MaciejM
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy