Pierwszy wpis czyli po co ten blog

Z reguły nikt nie czyta pierwszych postów, dlatego będzie on krótki.

Od pewnego czasu dość intensywnie podróżuję po Polsce. Udało mi się zarazić moją Drugą Połówkę moją ciekawością świata - dlatego często wsiadamy do auta i staramy się poznać nowe ciekawe miejsca. Podczas naszych urlopów, lub weekendowych wypadów intensywnie zwiedzamy okolice, w które się wybraliśmy - starając się odwiedzić wszystkie najważniejsze lokalne atrakcje. Brakowało mi miejsca, w którym mógłbym się podzielić swoimi wrażeniami. Dlatego też powstał ten blog.

Jako, że Polska oferuje bardzo wiele ciekawych atrakcji, a zwiedziliśmy już jej spory kawałek, tematów do opisywania i wspominania na pewno nie zabraknie.

Wszystkimi moimi wpisami chciałbym także przekonać wielu malkontentów, że Polska jest piękna i ma wiele do zaoferowania. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby ciekawie spędzić czas.

Mam nadzieję, że nie raz Was zaciekawię i zadziwię.

Pozdrawiam,

MaciejM
KOLEJNA RELACJA

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.