Czy Świętokrzyskie czaruje? - zapraszamy na naszą kolejną prezentację!

8 sierpnia br. o godz. 19:00 serdecznie zapraszamy do Kawiarenki Podróżniczej Południk 18 na ulicę Garncarską 7/8/9 w Gdańsku na naszą prezentację na spotkaniu podróżniczym :) Po raz kolejny zabierzemy Was w podróż po Polsce.

prezentacja Ruszaj w Drogę w Poludniku 18

Tym razem, wspominając nasz czerwcowy wyjazd w Góry Świętokrzyskie pokażemy jak na naszych oczach powstają kolejne turystyczne atrakcje Polski i że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko aby przeżyć świetną przygodę.

Przygotowaliśmy dla Was fotograficzno-filmową mieszankę inspirujących miejsc, zabawnych historii i ciekawych opowieści o ludziach z pasją, którzy chcą rozwijać polską turystykę.

Ruszaj w Drogę odkrywa Świętokrzyskie

Będzie to także okazja do obejrzenia niepublikowanych jeszcze filmów z naszej podróży po Świętokrzyskiem oraz zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających.

Każdy z Was będzie mógł odpowiedzieć sobie na pytanie zadane w telewizyjnej kampanii reklamowej: „Czy Świętokrzyskie naprawdę czaruje?”

Jesteście ciekawi o czym będziemy mówić? Zobaczcie filmową zapowiedź, którą można już obejrzeć na naszym kanale na Youtube:Wszystkim, którzy zastanawiają się jak wyglądają takie spotkania, przypominamy relację z naszej poprzedniej prezentacji w Południku 18, pt. "10 miejsc w Polsce, które chciałbyś zobaczyć.... ale wstydzisz się odwiedzić". 

Ostatnio gościliśmy także w Wielkim Kacku i na Festiwalu Zaangażowanym na gdańskim stadionie z naszymi prezentacjami "W Polskę z rodziną" i "Polska Nieznana"

Ruszaj w Drogę - prezentacja W Polskę z rodziną
Ruszaj w Drogę - prezentacja Polska Nieznana

To jak? Będziecie? Jeśli tak, to dołączcie już dziś do wydarzenia na Facebooku.  

Zapraszamy :)

1 Komentarze

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy