» » » »

Czy Świętokrzyskie czaruje? - zapraszamy na naszą kolejną prezentację!

8 sierpnia br. o godz. 19:00 serdecznie zapraszamy do Kawiarenki Podróżniczej Południk 18 na ulicę Garncarską 7/8/9 w Gdańsku na naszą prezentację na spotkaniu podróżniczym :) Po raz kolejny zabierzemy Was w podróż po Polsce.

prezentacja Ruszaj w Drogę w Poludniku 18

Tym razem, wspominając nasz czerwcowy wyjazd w Góry Świętokrzyskie pokażemy jak na naszych oczach powstają kolejne turystyczne atrakcje Polski i że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko aby przeżyć świetną przygodę.

Przygotowaliśmy dla Was fotograficzno-filmową mieszankę inspirujących miejsc, zabawnych historii i ciekawych opowieści o ludziach z pasją, którzy chcą rozwijać polską turystykę.

Ruszaj w Drogę odkrywa Świętokrzyskie

Będzie to także okazja do obejrzenia niepublikowanych jeszcze filmów z naszej podróży po Świętokrzyskiem oraz zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających.

Każdy z Was będzie mógł odpowiedzieć sobie na pytanie zadane w telewizyjnej kampanii reklamowej: „Czy Świętokrzyskie naprawdę czaruje?”

Jesteście ciekawi o czym będziemy mówić? Zobaczcie filmową zapowiedź, którą można już obejrzeć na naszym kanale na Youtube:Wszystkim, którzy zastanawiają się jak wyglądają takie spotkania, przypominamy relację z naszej poprzedniej prezentacji w Południku 18, pt. "10 miejsc w Polsce, które chciałbyś zobaczyć.... ale wstydzisz się odwiedzić". 

Ostatnio gościliśmy także w Wielkim Kacku i na Festiwalu Zaangażowanym na gdańskim stadionie z naszymi prezentacjami "W Polskę z rodziną" i "Polska Nieznana"

Ruszaj w Drogę - prezentacja W Polskę z rodziną
Ruszaj w Drogę - prezentacja Polska Nieznana

To jak? Będziecie? Jeśli tak, to dołączcie już dziś do wydarzenia na Facebooku.  

Zapraszamy :)

KOLEJNA RELACJA Starszy post

1 komentarz :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.