Konkurs z nagrodami - Największe atrakcje Wielkiej Pętli Wielkopolski

Jeśli potrafisz odpowiedzieć na pytanie "Co jest dla Ciebie największą atrakcją Wielkiej Pętli Wielkopolski?" - punkt dla Ciebie! Możesz wziąć udział w konkursie i wygrać podróżnicze nagrody! Dwuosobowy namiot Fiord Nansen, termoizolacyjną torbę na rower lub wodoszczelną latarkę. Konkurs jest bardzo łatwy i przyjemny. W dodatku możesz liczyć na naszą pomoc.

Konkurs z Wielką Pętlą Wielkopolski

My już mamy swoje typy, ale niestety nie możemy brać udziału w konkursie. O Wielkiej Pętli Wielkopolski pisaliśmy dwa razy [tu] i [tu]. Jestem przekonana, że Ty także znajdziesz tu ciekawe propozycje na odpoczynek we dwoje, weekend z rodziną lub tydzień urlopu oraz inspirację na udzielenie odpowiedzi konkursowej!

Wielka Pętla Wielkopolski?

Wielka Pętla Wielkopolski to w wielkim skrócie szlak wodny wzdłuż Warty, Noteci i Kanału Bydgoskiego, wokół którego jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne atrakcje. Oprócz wodnych szaleństw, których może pozazdrościć niejedna mazurska miejscowość, znajdziesz tu odrestaurowane dwory i pałace, zamki i ruiny, zabytki architektury drewnianej i sakralnej, muzea, skanseny i wioski tematyczne, szlaki piesze, rowerowe i konne, klimatyczne miejscowości, restauracje i miejsca noclegowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Wielkiej Pętli Wielkopolski odwiedź oficjalną stronę internetową lub poczytaj nasze relacje:Jak wygrać ten konkurs?

Żeby wygrać konkurs wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Co jest dla Ciebie największą atrakcją Wielkiej Pętli Wielkopolski?".  Napisz co Tobie się najbardziej podoba. Liczy się Twoje zdanie. Dodatkowe warunki, które trzeba spełnić to:

a) dołączenie do grona fanów profilu Visit Wielkopolska  www.facebook.com/visit.wielkopolska
b) zapoznanie się z Regulaminem konkursu.

Gdzie wysyłać odpowiedzi?

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prześlij na adres e-mail: kontakt@wielka-petla-wielkopolski.pl

Oprócz odpowiedzi na pytanie koniecznie podaj:
  • hasło: "Ruszaj w Drogę", 
  • swoje imię i nazwisko, 
  • adres zamieszkania lub korespondencyjny 
  • adres e-mail i numer telefonu, pod którymi organizator będzie mógł się z Tobą skontaktować i wysłać nagrodę.

Ile osób wygrywa?


W konkursie wygrywają trzy osoby. Każda z nich dostaje nagrodę.

Kto wygra?


Wygra ten, kto napisze najciekawszą, najzabawniejszą, najbardziej zaskakującą lub najpełniejszą odpowiedź. Najlepsze odpowiedzi wybierze organizator.

Kto jest organizatorem konkursu?


Organizatorem konkursu jest TARRAYA S.A. i to oni dają w konkursie te super nagrody. Oni też czuwają nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Są też autorem regulaminu, który rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości.

Jakie są nagrody?


W konkursie przyznane będą trzy nagrody - za pierwsze, drugie i trzecie miejsce:

Miejsce pierwsze - dwuosobowy namiot firmy Fiord Nansen
Miejsce drugie - termoizolacyjna torba na rower
Miejsce trzecie - wodoszczelna latarka.

Konkurs z Wielką Pętlą Wielkopolski

Jak długo trwa konkurs?


Odpowiedzi w konkursie można wysyłać od 06.10.2014r. do 20.10.2014r. włącznie. Potem organizator ma jeszcze 14 dni, żeby powiadomić Cię o wygranej. Szczegóły dotyczące konkursu, w tym informacje na temat danych osobowych i ewentualnych reklamacji znajdziesz tutaj.

W czym jeszcze możemy pomóc?


Wielkopolska to piękny region Polski, o czym mieliśmy okazję przekonać się już dwukrotnie. Mamy nadzieję, że Ty także znajdziesz miejsca i atrakcje w Wielkopolsce, które Cię zauroczą. A może już je odkryłeś?

spływ kajakowy w Wielkopolsce

Jeśli tak, koniecznie weź udział w konkursie i wyślij swoje zgłoszenie! Trzymamy za Ciebie kciuki!!!

Kto wygrał?

Najciekawsze odpowiedzi nadesłali Adrian, Olka i Wojciech i to oni zdobyli odpowiednio pierwszą, drugą i trzecią nagrodę. Czekajcie na maila od organizatorów. Gratulujemy!
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy