Dołącz do Ruszaj w Drogę! Zapisz się na Newsletter.

Ruszaj w Drogę - przewodniki po ciekawych miejscach w Polsce

Zostaw nam swojego maila, a dowiesz się jako pierwszy o najnowszych przewodnikach z pomysłami na wycieczki po Polsce, o ciekawych radiowych audycjach do posłuchania, o naszych planach na kolejne podróże, o startujących konkursach i specjalnych akcjach dla czytelników. Zapiszemy Cię też na darmowy mailowy Kurs Ruszaj w Drogę!, dzięki któremu w co drugą niedzielę będziesz odkrywać kolejne ciekawe miejsca w Polsce. W każdym mailu znajdziesz internetowe przewodniki do poczytania i radiową audycję do odsłuchania: o Bieszczadach, Kaszubach, Małopolsce, Kociewiu i innych ciekawych miejscach w Polsce.

Wpisz poniżej Twoje imię i adres mailowy, zaznacz okienko zgody i kliknij przycisk [ ZAPISZ MNIE ]. Sprawdź potem e-mail, który od nas dostaniesz i kliknij w link aktywacyjny potwierdzający zapisanie się na newsletter. Gotowe! :D

Jeśli e-mail z linkiem aktywacyjnym nie dojdzie w ciągu 15 minut, sprawdź folder SPAM i OFERTY i przeczytaj ten poradnik: Jak znaleźć maile od nas?

{newsletter}

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy