Współpraca: chętnie bierzemy udział w kampaniach promujących polską turystykę.

Przewodniki internetowe Ruszaj w DrogęTo my - Kasia i Maciej Marczewscy. Od 2009 roku piszemy blog Ruszaj w Drogę! -  największy w internecie polskojęzyczny blog o podróżach tylko i wyłącznie po Polsce.
Co miesiąc odwiedza nas 70-90 tys. turystów (unikalnych użytkowników), a w sezonach wakacyjnych i urlopowych bijemy rekordy popularności. Każdego roku z naszych przewodników i relacji z ciekawych miejsc w Polsce korzysta milion turystów! (UU), a nasze wycieczki śledzi w mediach społecznościowych ponad 50 tysięcy osób. Jako jedni z pierwszych z blogosferze podróżniczej (jedyni?) nadajemy na Instagram Stories fabularyzowany filmowy vlog z naszych podróży.Fundacja Ruszaj w Drogę! zaprasza do współpracy

Strona WWW Fundacji Ruszaj w Drogę Chcesz z nami współpracować? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Współpracując z nami wspierasz polską turystykę. Od czerwca 2016 roku wszystkie działania promocyjne i kampanie produktowe realizujemy pod szyldem założonej przez nas Fundacji "Ruszaj w Drogę!".

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, a jej głównym celem statutowym jest promocja polskiej turystyki w Polsce i kreowanie Mody na Polskę: w Internecie, w mediach i na spotkaniach na żywo. Wszystkie kampanie realizujemy w ramach statutowej działalności odpłatnej Fundacji. Oznacza to, że wystawiamy Faktury VAT, a zgromadzone w ten sposób pieniądze przeznaczamy na realizację celów statutowych Fundacji: promocji polskiej turystyki w Polsce.


Co robimy?

Ruszaj w Drogę - Fundacja, slajdowiska podróżnicze i blog o podróżach po Polsce
Chętnie angażujemy się w akcje promujące polską turystykę w Polsce: włączamy się w programy kampanii promocyjnych polskich miast, gmin, powiatów, województw i regionów turystycznych. Realizujemy też komercyjne kampanie produktowe, pomagamy w promocji turystycznych wydarzeń, piszemy teksty turystyczne na zlecenie do ekskluzywnych albumów i publikacji, opowiadamy o pomysłach na wycieczki w audycjach radiowych, w telewizji i prasie oraz pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu z ofertą do nowych turystów.

Z myślą o bibliotekach i ośrodkach kultury uruchomiliśmy Klub Ruszaj w Drogę! - jedyny taki w Polsce cykl 18 spotkań i prezentacji podróżniczych o Polsce integrujący i aktywizujący lokalną społeczność. Za nami już 100 spotkań z prezentacjami, na których dzieliliśmy się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Polsce. Przeprowadziliśmy je głównie w Trójmieście i okolicach.

Dla samorządów, organizacji turystycznych oraz organizatorów turystycznych targów i spotkań branżowych stworzyliśmy specjalne prezentacje, warsztaty i całodniowe szkolenia z serii "Skuteczny Marketing Turystyczny". Jesteśmy głosem indywidualnych turystów w branży: podpowiadamy czego tak naprawdę oczekuje typowy polski turysta, jak zainteresować go turystyczną ofertą i co zrobić, żeby czuł się w naszym regionie jak mile widziany gość.


Zrobimy razem coś dobrego?

Mamy głowę pełną pomysłów i pasję do odkrywania Polski. Uwielbiamy współpracować z ludźmi podobnymi do nas: otwartymi, ciekawymi świata, pogodnymi i kreującymi  pozytywną rzeczywistość. Chętnie podejmiemy współpracę z każdym, kto ma otwartą głowę, kreatywne pomysły i którego działania wspierają rozwój turystyki w Polsce. 

Fundacja Ruszaj w Drogę - wspierają nas
Fundacja Ruszaj w Drogę - współpracowaliśmy z

Ruszaj w Drogę?

Czytasz nasz pozytywny przewodnik po Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Wszystkie miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 12 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.