Współpraca: chętnie prowadzimy kampanie promujące polską turystykę.

Przewodniki internetowe Ruszaj w DrogęTo my - Kasia i Maciej Marczewscy. Od 2009 roku piszemy blog Ruszaj w Drogę! -  największy w internecie polskojęzyczny blog o podróżach tylko i wyłącznie po Polsce.
Co miesiąc odwiedza nas 70-90 tys. turystów (unikalnych użytkowników), a w sezonach wakacyjnych i urlopowych bijemy rekordy popularności. Każdego roku z naszych przewodników i relacji z ciekawych miejsc w Polsce korzysta milion turystów! (UU), a nasze wycieczki śledzi w mediach społecznościowych ponad 50 tysięcy osób. Jako jedni z pierwszych z blogosferze podróżniczej (jedyni?) nadajemy na Instagram Stories fabularyzowany filmowy vlog z naszych podróży.Fundacja Ruszaj w Drogę! zaprasza do współpracy

Strona WWW Fundacji Ruszaj w Drogę Chcesz z nami współpracować? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Współpracując z nami wspierasz polską turystykę. Od czerwca 2016 roku wszystkie działania promocyjne i kampanie produktowe realizujemy pod szyldem założonej przez nas Fundacji "Ruszaj w Drogę!".

Głównym celem statutowym Fundacji jest promocja polskiej turystyki w Polsce i kreowanie Mody na Polskę: w Internecie, w mediach i na spotkaniach na żywo. Wszystkie kampanie realizujemy w ramach statutowej działalności odpłatnej i gospodarczej Fundacji. Oznacza to, że wystawiamy Faktury VAT, a zgromadzone w ten sposób pieniądze przeznaczamy na realizację celów statutowych Fundacji: promocji polskiej turystyki w Polsce.

Co robimy?

Ruszaj w Drogę - Fundacja, slajdowiska podróżnicze i blog o podróżach po Polsce Chętnie angażujemy się w akcje promujące polską turystykę w Polsce: włączamy się w programy kampanii promocyjnych polskich miast, gmin, powiatów, województw i regionów turystycznych. Realizujemy też komercyjne kampanie produktowe, pomagamy w promocji turystycznych wydarzeń, piszemy teksty turystyczne na zlecenie do ekskluzywnych albumów i publikacji, opowiadamy o pomysłach na wycieczki w audycjach radiowych, w telewizji i prasie oraz pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu z ofertą do nowych turystów.

Z myślą o bibliotekach i ośrodkach kultury uruchomiliśmy Klub Ruszaj w Drogę! - jedyny taki w Polsce cykl 18 spotkań i prezentacji podróżniczych o Polsce integrujący i aktywizujący lokalną społeczność. Za nami już 100 spotkań z prezentacjami, na których dzieliliśmy się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Polsce. Przeprowadziliśmy je głównie w Trójmieście i okolicach.

Dla samorządów, organizacji turystycznych oraz organizatorów turystycznych targów i spotkań branżowych stworzyliśmy specjalne prezentacje, warsztaty i całodniowe szkolenia z serii "Skuteczny Marketing Turystyczny". Jesteśmy głosem indywidualnych turystów w branży: podpowiadamy czego tak naprawdę oczekuje typowy polski turysta, jak zainteresować go turystyczną ofertą i co zrobić, żeby czuł się w naszym regionie jak mile widziany gość.

Zrobimy razem coś dobrego?

Mamy głowę pełną pomysłów i pasję do odkrywania Polski. Uwielbiamy współpracować z ludźmi podobnymi do nas: otwartymi, ciekawymi świata, pogodnymi i kreującymi  pozytywną rzeczywistość. Chętnie podejmiemy współpracę z każdym, kto ma otwartą głowę, kreatywne pomysły i którego działania wspierają rozwój turystyki w Polsce. 


Nasza oferta dla:

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy