Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę! Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę!

Cześć! Zapisz się na nasze podróżnicze maile.

Dołącz do czytelników Ruszaj w Drogę!

Dostaniesz plan na 10 jednodniowych wycieczek po Kaszubach. W następnych e-mailach poznasz jeszcze więcej pomysłów na bliskie wycieczki i zaprosimy Cię na nasze prezentacje o Polsce.

Piszemy maksymalnie 3 wiadomości w miesiącu. Do przeczytania!

Kasia i Maciej Marczewscy

Menu

Współpraca

Przewodniki internetowe Ruszaj w DrogęTo my - Kasia i Maciej Marczewscy. Tworzymy blog Ruszaj w Drogę! -  największy w internecie polskojęzyczny blog o podróżach tylko i wyłącznie po Polsce.

Co miesiąc odwiedza nas 100 000 unikalnych użytkowników, a w sezonach wakacyjnych i urlopowych bijemy rekordy popularności. Od początku pisania bloga odwiedziło nas ponad milion osób!

Co robimy?

Ruszaj w Drogę - Fundacja, slajdowiska podróżnicze i blog o podróżach po PolsceRealizujemy komercyjne kampanie produktowe, akcje promujące polską turystykę w Polsce oraz działania integrujące działania promocyjne polskich regionów.

Z Małopolską Organizacją Turystyczną odkrywaliśmy "Małopolskę Nieoczywistą", dzięki współpracy z Miastem Gdynia nagraliśmy audioprzewodnik, z Lokalną Organizacją Turystyczną "KOCIEWIE" ruszyliśmy na Kociewie, ze Śląską Organizacją Turystyczną odkrywaliśmy uroki województwa śląskiego, a z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną przeprowadziliśmy akcję promocyjną i ruszyliśmy na Warmię.


Fundacja Ruszaj w Drogę! zaprasza do współpracy

Strona WWW Fundacji Ruszaj w Drogę Od czerwca 2016 roku wszystkie działania promocyjne i kampanie produktowe realizujemy pod szyldem założonej przez nas Fundacji "Ruszaj w Drogę!".

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, a jej głównym celem statutowym jest promocja polskiej turystyki w Polsce i kreowanie Mody na Polskę: w Internecie, w mediach i na spotkaniach na żywo.
Szczegółowe zasady współpracy, nasze projekty, inicjatywy, pomysły na współpracę i atrakcyjny pakiet Partnerstw dla Firm znajdziesz na stronie Fundacji "Ruszaj w Drogę!"
Strona Fundacji Ruszaj w Drogę

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 400 pomysłów na wycieczki i pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od ośmiu lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.