» » »

Wycieczka na Połoninę Caryńską

Połonina Caryńska to królowa bieszczadzkich połonin. Wejście na nią wymaga wysiłku, ale nagroda sprawia, że jest o co się starać. Ze szczytu Połoniny Caryńskiej rozpościerają się fantastyczne widoki na całe Bieszczady! Nic dziwnego, że przyciąga ona turystów w góry, jak natura wilki do lasu. Nic też dziwnego że to na Caryńską, zaraz po Tarnicy, turyści kierują swoje pierwsze kroki. Na nas ten magnetyzm też zadziałał.

Połonina Caryńska w Bieszczadach

Pierwszy raz wspięliśmy się na Caryńską jakieś 8 lat temu. Zabawnie dziś ogląda się zdjęcia z tej wycieczki. Trochę minęło zanim wróciliśmy tam znowu. Zmieniło się dosłownie wszystko. Inaczej wyglądamy, inaczej piszemy, innym aparatem robimy zdjęcia. Mamy dom na Kaszubach i Fundację, która jest solą naszego życia. Napisaliśmy nowy przewodnik po szlaku na Połoninę Caryńską.


Zapraszamy Cię na nową wycieczkę – z nowszymi opisami i zdjęciami. Kliknij poniżej i przejdź do nowej relacji. Stamtąd trafisz na nasze kolejne przewodniki po Bieszczadach, z którymi zaplanujesz sobie cały urlop w tym fantastycznym regionie.

A poniżej, na pamiątkę, zostawiam stare zdjęcia, na których byliśmy jeszcze dziećmi. Zostawiamy je tutaj, bo chcemy często do nich wracać. One pomagają nam zrozumieć, jaką drogę przeszliśmy przez te 8 lat. A Połonina Caryńska jest tego świadkiem.

KOLEJNA RELACJA Starszy post

4 komentarze :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.
 1. Zewsząd daleko, a tak tam pięknie!
  Znajoma omija wulgaryzmy określeniem 'wiucha' (jak w kieleckiem) - prawie onomatopeja;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj pięknie, pięknie :) zastanawialiśmy się, czy nie pojechać tam zimą, ale trochę strach, że jak śnieg nas zasypie, to na wiosnę dopiero wrócimy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe Bieszczady czekają mnie w maju. Jestem właśnie w trakcie kursu na przewodnika beskidzkiego. Za mną juz dwa zjazdy. Fantastyczna sprawa.
  www.kasinyswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Co robi ten pies na szlaku wbrew powszechnemu zakazowi w BPN???

  OdpowiedzUsuń

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.