Zapraszamy na naszą prezentację do Południka 18 w Gdańsku

Jak zapewne wiedzą już wszyscy, którzy dołączyli i zasubskrybowali nasz Fan Page Ruszaj w Drogę na Facebooku, w najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich na naszą prezentację w gdańskiej Kawiarence Podróżniczej Południk 18, na godzinę 19tą.

ruszaj w drogę - zdjęcie reklamowe

Nie będzie to typowy pokaz zdjęć. Oprócz naszych opowieści, fotek i filmów, przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów. Najbardziej aktywni oraz najszybciej odpowiadający na zagadki i pytania będą mieli możliwość wygrania unikatowych gadżetów Ruszaj w Drogę! ;)

Zapraszamy do poczytania naszej strony przed prezentacją. Jestem przekonany, że nasi czytelnicy będą mieli zdecydowanie łatwiej :)

O czym będzie prezentacja ?

Zacznijmy od nieco przydługiego tytułu, który nie mieści się na ulotkach Południka 18 z programem spotkań podróżniczych:

„10 miejsc w Polsce, 
które chcielibyście zobaczyć,
ale wstydzicie się odwiedzić…”. 


prezentacja ruszaj w drogę

O czym opowiemy ?

Zacytuję tekst z wydarzenia Ruszaj w Drogę! w Południku 18 na Facebooku:

Nie mam pieniędzy, nie mam z kim, nie mam czym, nie nadaję się. To tylko wymówki. A przecież każdy z nas może stać się podróżnikiem. Udowodnimy, że nawet weekendowa wyprawa po okolicy może być wspaniałą przygodą i okazją do odkrywania ciekawych miejsc.

Pokażemy Wam 10 miejsc i opowiemy 10 inspirujących historii drogi. Historii o tym, że warto rozejrzeć się wokół siebie i porozmawiać z otaczającymi nas ludźmi.

Pokażemy, że zamiast siedzieć bezczynnie w domu, lepiej jest ruszyć się z miejsca. Ruszyć we własną, wybraną przez siebie Drogę!

Pokażemy, że nie należy wstydzić się podróżowania po naszym kraju. Krótko mówiąc: będziemy odczarowywać Polskę :)

Na naszej prezentacji każdy znajdzie coś dla siebie: opowiemy o podziemiach, kuchni, wspaniałych ludziach i spotkaniach z nimi, militariach, zwierzakach, sporcie, pasji i naszych niezbyt rozgarniętych pomysłach ;)

ruszaj w drogę - w podziemia

To jak, wybierasz się ?

Dołącz już dziś do naszego wydarzenia na Facebooku. 

Zapraszamy! Musisz tam być! :)
1 Komentarze

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy