»

Zapraszamy na naszą prezentację do Południka 18 w Gdańsku

Jak zapewne wiedzą już wszyscy, którzy dołączyli i zasubskrybowali nasz Fan Page Ruszaj w Drogę na Facebooku, w najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich na naszą prezentację w gdańskiej Kawiarence Podróżniczej Południk 18, na godzinę 19tą.

ruszaj w drogę - zdjęcie reklamowe

Nie będzie to typowy pokaz zdjęć. Oprócz naszych opowieści, fotek i filmów, przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów. Najbardziej aktywni oraz najszybciej odpowiadający na zagadki i pytania będą mieli możliwość wygrania unikatowych gadżetów Ruszaj w Drogę! ;)

Zapraszamy do poczytania naszej strony przed prezentacją. Jestem przekonany, że nasi czytelnicy będą mieli zdecydowanie łatwiej :)

O czym będzie prezentacja ?

Zacznijmy od nieco przydługiego tytułu, który nie mieści się na ulotkach Południka 18 z programem spotkań podróżniczych:

„10 miejsc w Polsce, 
które chcielibyście zobaczyć,
ale wstydzicie się odwiedzić…”. 


prezentacja ruszaj w drogę

O czym opowiemy ?

Zacytuję tekst z wydarzenia Ruszaj w Drogę! w Południku 18 na Facebooku:

Nie mam pieniędzy, nie mam z kim, nie mam czym, nie nadaję się. To tylko wymówki. A przecież każdy z nas może stać się podróżnikiem. Udowodnimy, że nawet weekendowa wyprawa po okolicy może być wspaniałą przygodą i okazją do odkrywania ciekawych miejsc.

Pokażemy Wam 10 miejsc i opowiemy 10 inspirujących historii drogi. Historii o tym, że warto rozejrzeć się wokół siebie i porozmawiać z otaczającymi nas ludźmi.

Pokażemy, że zamiast siedzieć bezczynnie w domu, lepiej jest ruszyć się z miejsca. Ruszyć we własną, wybraną przez siebie Drogę!

Pokażemy, że nie należy wstydzić się podróżowania po naszym kraju. Krótko mówiąc: będziemy odczarowywać Polskę :)

Na naszej prezentacji każdy znajdzie coś dla siebie: opowiemy o podziemiach, kuchni, wspaniałych ludziach i spotkaniach z nimi, militariach, zwierzakach, sporcie, pasji i naszych niezbyt rozgarniętych pomysłach ;)

ruszaj w drogę - w podziemia

To jak, wybierasz się ?

Dołącz już dziś do naszego wydarzenia na Facebooku. 

Zapraszamy! Musisz tam być! :)
KOLEJNA RELACJA Starszy post

1 komentarz :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.