Rozwijamy się: nowe serwisy, informacja prasowa, zasady korzystania, polecane i relacje na żywo

Ruszaj w Drogę! zdobywa coraz większą popularność w sieci. Powoli i sukcesywnie zaczynamy docierać do coraz większej rzeszy czytelników zainteresowanych tym, co dzieje się w Polsce i co warto tu zwiedzić i zobaczyć.  Pojawiają się także pierwsze ciekawe okazje do współpracy. Sukcesywnie, powoli i ostrożnie zmierzamy do celu:

skutecznie, sukcesywnie brniemy do celu

Przedstawiamy Wam dzisiaj kilka ciekawych linków, które pomogą Wam zapoznać się z kierunkiem, w którym będziemy rozwijać nasz blog oraz co będzie się działo na naszych profilach w sieciach społecznościowych.

Nowe profile społecznościowe

Ruszaj w Drogę! pojawia się na kolejnych portalach społecznościowych. Oprócz naszych profilów na Facebooku i Google Plus, przy okazji naszego wyjazdu w Góry Świętokrzyskie zaczęliśmy intensywnie korzystać z dwóch sieci społecznościowych: Twitter i Instagram

Ruszaj w Drogę na Instagram i Twitter


Na naszym profilu na Twitterze, poprzez krótkie informacje tekstowe dzielimy się z Wami tym, co ciekawego dzieje się u nas w trasie.

Z kolei na Instagramie dodajemy niepublikowane w innych sieciach zdjęcia. To właśnie z Instagrama najszybciej dowiecie się co ciekawego ostatnio widzieliśmy i co polecamy. 

Nic się nie zmienia jeśli chodzi o Facebook i Google+: nadal będziemy tam wrzucać informacje o ciekawych wydarzeniach,  promować nasze artykuły i komunikować się z Wami :)

Mamy nadzieję, że już niedługo nasze profile na wymienionych sieciach sukcesywnie będą zdobywać nowych fanów, followersów, twitujących i przyznających jedynki.

300 fanów Ruszaj w Drogę na Facebooku

Informacja prasowa o Ruszaj w Drogę!

Po wielu godzinach wspólnych narad stworzyliśmy jasną i klarowną strategię podsumowującą to, o czym i jak będziemy pisać na Ruszaj w Drogę!

W dalszym ciągu będziemy skupiać się na propagowaniu naszej misji:

Będziemy zachęcać do aktywnego spędzania czasu i poznawania świata. 

poprzez pisanie o poznawaniu, odkrywaniu oraz promowaniu Polski i jej licznych atrakcji.

informacja prasowa Ruszaj w Drogę!

Dla nas, Ruszaj w Drogę! to przede wszystkim:

- pozytywny przekaz i emocje
- atrakcje "tuż za rogiem", którym nie przeszkodzi ograniczony budżet
- inspirujące artykuły o miejscach spoza kanonu papierowych przewodników
- łamanie stereotypów i motywowanie do odkrywania Polski
- obserwacje, porady, relacje
- promowanie lokalnych inicjatyw i pasjonatów
- działania poza siecią skupione na idei promowania kraju, regionów i działań na rzecz jego mieszkańców
- my - czyli Kasia i Maciej Marczewscy

Zapraszamy na stronę dla mediów - można tam przeczytać i pobrać specjalną informację prasową.

Zasady korzystania z Ruszaj w Drogę!

Żeby ułatwić naszym czytelnikom poruszanie się i korzystanie z bloga Ruszaj w Drogę, postanowiliśmy spisać kilka zasad, którymi kierujemy się zamieszczając materiały na naszym blogu , moderując komentarze do postów i publikując zdjęcia.

porady Ruszaj w Drogę!

Nie jest to regulamin w dosłownym znaczeniu, ale zbiór wskazówek oraz informacji prawnych, które - mamy nadzieję - pomogą uniknąć nieporozumień i dwuznacznych sytuacji w korzystaniu z Ruszaj w Drogę!

Polecamy!

Zachęcamy serdecznie  do zaglądania od czasu do czasu do zakładki "Polecane". Znajdziecie tam namiary na naszych przyjaciół i znajomych, na inicjatywy, które wspieramy i za które gorąco trzymamy kciuki, fotografów, z którymi zdarzyło się nam współpracować oraz inne polecane i ciekawe miejsca, za które ręczymy.

Dołącz i pozostań z Ruszaj w Drogę!

Na koniec zapraszamy do dołączenia do Ruszaj w Drogę! w sieciach społecznościowych, których profile sukcesywnie będziemy rozwijać. 


Dzięki nim będziecie na bieżąco z naszymi planami, ciekawostkami związanymi z naszymi odkryciami, również tymi, które nie znalazły się w artykułach na stronie WWW.

Wszystkie te sieci społecznościowe intensywnie wykorzystujemy podczas trwającej właśnie wycieczki w Góry Świętokrzyskie i okolice.

odkrywaj świętokrzyskie razem z Ruszaj w Drogę!

Odkrywajcie ten region razem z nami!
2 Komentarze

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

 1. Witaj Kasia
  Gratulacje z ilości fanów :) a czy instagram masz połączone poprzez Iphone?
  Czy myślałaś o zainstalowaniu adsense na blogu? Ja bym za każdym razem kliknął w reklamy i byłaby kaska dla was

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomek, dzięki! Instagram mamy połączony przez Maćka Androida, a co do reklam to na pewno jeszcze nie teraz :) cenimy sobie przejrzystość naszej strony :) pozdrawiam!

   Usuń
Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy