Pyszny konkurs z nagrodami

Kochamy podróżowanie po Polsce. Oboje też kochamy dobrą kuchnię i zawsze szukamy ciekawych propozycji dań – zwłaszcza kuchni polskiej. Jednocześnie wiemy jak trudno jest znaleźć coś jednoznacznie „polskiego”. Zastanawialiśmy się kiedyś gdzie dobrze zjeść w Łodzi i co warto przekąsić w Lublinie. Byliśmy też w Kruszynianach u Tatarów i próbowaliśmy pierekaczewników. Uwielbiamy próbować nowe smaki.

Ruszaj w Drogę odkrywa kulinarne przysmaki

Dlatego kiedy dowiedzieliśmy się, że pyszne.pl i airbnb.pl poszukują patronów medialnych do organizowanego konkursu, nie zastanawiając się długo zgodziliśmy się na współpracę. I oto jest – ta daaam! – konkurs z fajnymi nagrodami!

Na czym polega konkurs

Pyszne.pl i airbnb.pl mają dla Was konkurs „Wygraj swój nocleg z pyszne.pl”. Jedyne co trzeba zrobić to opisać jakie najciekawsze danie jadło się w swoim życiu.

Odpowiedzi w formie opisowej, rymowanki, zdjęcia, filmiku czy kolażu przesyłacie od 12 do 21 maja 2014 roku na adres: socialmedia@pyszne.pl lub poprzez Facebooka

My na przykład opisalibyśmy nasze wspomnienia o świętokrzyskich rogatych pierogach.

Ruszaj w Drogę odkrywa kulinarne przysmaki

Co można wygrać

Jest o co walczyć. Nagroda główna to voucher o wartości 250 Euro. Oprócz tego, kolejne miejsca to 3 vouchery o wartości 150 Euro każdy. Wszystkie vouchery są do zrealizowania przy rezerwacji noclegu na platformie airbnb.pl.

Ci, którym nie uda się wygrać voucherów mogą liczyć na nagrody pocieszenia – to 10 zniżkowych bonów o wartości 20 zł każdy - od pyszne.pl - do wykorzystania przy zamawianiu jedzenia online. Hmmmm… brzmi smacznie!

Ruszaj w Drogę konkurs z pyszne.pl

Szczegóły konkursu

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu, dostępnym na blogu pyszne.pl.

Zgłaszajcie więc swoje doznania kulinarne – opisujcie, filmujcie, rymujcie. Mamy nadzieję, że wśród wielu Waszych kulinarnych doświadczeń znajdzie się też kuchnia polska! Aż sami jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów :)

Powodzenia!

Ruszaj w Drogę odkrywa kulinarne przysmaki

O organizatorach konkursu

Pyszne.pl to serwis internetowy, w którym możecie zamówić jedzenie online z dostawą pod wskazany adres. W swojej bazie serwis zrzesza ponad 1500 restauracji z całej Polski - jest więc z czego wybierać. 

Z kolei serwis airbnb.pl działa na całym świecie. To opcja dla szukających noclegu lub miejsca dłuższego pobytu w kwaterach, które gotowe są przyjąć pod swój dach gości, za ustaloną opłatą.
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy