» » »

A my znów #wDrodze - jedziemy na Industriadę!

No to wciągnęło nas na dobre. Ale tym razem tak na poważnie. Bo jaka logika jest w tym, żeby w piątek cały dzień tłuc się prawie 7 godzin w aucie bez klimy tylko po to, żeby w niedzielę powtórzyć ten wyczyn tylko w drugą stronę? Powód może być tylko jeden. Industriada 2015!

Ruszaj w Drogę i Szlak Zabytków Techniki

To wszystko wina tego okropnego województwa śląskiego, o którym panuje powszechne przekonanie, że brudno, brzydko i w ogóle po co tam jechać. A my w ciągu trzech miesięcy pchamy się tam już trzeci raz i to tylko na weekend. Po co tym razem?

Co to jest ta Industriada?


"Ponad 300 imprez, 42 industrialne zabytki i jeden festiwal." To cytat wzięty żywcem ze strony www.industriada.pl i oddaje dokładnie to, po co jedziemy na południe Polski. Oczywiście zobaczymy tylko mikro-część całej tej imprezy, ale na sam widok programu wizyty studyjnej, na którą nas zaproszono, zrobiliśmy tylko takie "wow!". No naprawdę, dla czegoś takiego warto się pofatygować.To będzie niespodzianka!

Na razie nie będziemy zdradzać szczegółów, bo chcemy, żebyście razem z nami odkrywali te atrakcje przez Facebooka, Instagrama i Twittera, na których będziemy na bieżąco informować co, gdzie, kiedy jak i z kim. Będą fotki i relacje live. Całą resztą podzielimy się po powrocie.

Zaprasza nas Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego 


Jedziemy na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i Szlaku Zabytków Techniki. To oni nas namówili na tę szaloną imprezę. Będą nas gościć, pokazywać i się nami opiekować.

Weekend zapowiada się pięknie, ma być słonecznie i ciepło. My przewidujemy, że będzie wręcz gorąco i to nie tylko za dnia. I choć stare mądre przysłowie mówi - nie chwal  dnia przed zachodem słońca, to nie potrafimy ukryć naszego podekscytowania.

Mamy nadzieję, że Wam też się udzieli. Do zobaczenia #wDrodze!
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.