Małopolska Nieoczywista. Ruszamy w drogę odkrywać małopolskie karty!

Małopolska gra dobrymi kartami. To wie każdy, kto choć raz odwiedził Kraków lub Zakopane. Ale mamy przeczucie, że tak naprawdę cały czas trzyma asa w rękawie. Tym wyjazdem mówimy "Sprawdzam!". Chcemy tego asa odnaleźć i wyciągnąć go na światło dzienne.

Małopolska Nieoczywista - Ruszaj w Drogę

Długo czekaliśmy na ten wyjazd. Cieszymy się, że będziemy podróżować wspierani przez Małopolską Organizację Turystyczną. Dzięki MOT spędzimy w Małopolsce 10 dni i sprawdzimy miejsca poza głównymi turystycznymi szlakami. A potem podzielimy się tym wszystkim na blogu. Jak myślisz? Jakie miejsca odwiedzimy?

Czeka nas cisza na blogu

W trakcie wizyt studyjnych mamy ledwo czas na przebranie się, wyspanie czy zjedzenie śniadania. Skupiamy się na poznawaniu regionu i nadawaniu na żywo w sieciach społecznościowych. Na pisanie relacji na blogu nigdy nie ma czasu. Dlatego w dniach 10-20 grudnia 2015r. na blogu na pewno nic nowego nie opublikujemy. Ale spokojna głowa. Wpis o Małopolsce Nieoczywistej na pewno się u nas pojawi. Tylko że dopiero pod koniec roku.

Zamiast czekać na nową relację na blogu, śledź nas w sieciach społecznościowych. Możesz zainstalować aplikacje na telefon i zawsze dostawać najświeższe informacje od nas. Jeśli nie masz konta w aplikacjach, z których korzystamy, nic nie szkodzi. Wystarczy, że będziesz codziennie odwiedzać ten wpis i wchodzić z niego na te linki:

Facebook - codzienna dawka informacji

Codziennie będziemy Cię tu karmić nowymi informacjami. Z niego dowiesz się, gdzie akurat jesteśmy i co ciekawego zobaczyliśmy. To na Facebooku będziemy odkrywać nowe, małopolskie karty. Włącz się do dyskusji. Komentuj. Lajkuj. Udostępniaj. I proponuj.
Zobacz  naszą stronę na Facebooku

Snapchat: ruszajwdroge - najszybciej i na luzie

Snapchat to moje małe królestwo. Tu jest miejsce na moje pomysły, obrazki i nietuzinkowe komentarze. Tu dowiesz się najszybciej co robimy, gdzie jesteśmy i na jakie pomysły wpadliśmy. Żeby to zobaczyć musisz mieć specjalną aplikację "Snapchat" na telefonie i dodać nas do obserwowanych. Zainstaluj aplikację "Snapchat" na telefonie, a potem znajdź nas w niej: wpisz "ruszajwdroge".

Instagram - zdjęcia z regionu

Na pewno umieścimy sporo zdjęć na naszym Instagramie. Ciekawa jestem, czy rozpoznasz migawki, które będziemy tam wrzucać.
Zobacz zdjęcia na Instagramie

Twitter - ciekawostki z regionu

W królestwie krótkich wiadomości wrzucimy na pewno kilka ciekawostek i fotek z Małopolski. Mam nadzieję, że poćwierkamy razem?
Małopolskie ciekawostki na Twitterze

A na koniec: Periscope - Mobilna telewizja na żywo!

A na koniec coś ekstra. W trakcie tej wyprawy będziemy dalej testować transmisje na żywo prosto z naszej komórki. Każdą transmisję na żywo z Periscope zapowiemy chwilę wcześniej na Twitterze. Opowiemy Ci na żywo co widzieliśmy, co nas urzekło, co planujemy i... kto wie, może połączymy się w ciągu dnia z jakiegoś  wyjątkowego miejsca w Małopolsce? Zobaczymy na co nam czas pozwoli. Żeby nas oglądać wejdź na ten link:
Nasz profil na Periscope

Znajdziesz tam linki do aplikacji na telefon - na Androida i iOS. Jeśli ją zainstalujesz i będziesz nas obserwować, ona sama powiadomi Cię, że zaczynamy nadawać.

Jeśli nie zdążysz obejrzeć nas na żywo, to nic straconego. Wszystkie transmisje zapisują się na naszym profilu na Katch (o ile nic się nie zawiesi i nie popsuje, bo z tym bywa różnie ) Pod tym linkiem znajdziesz archiwalne nagrania z Periscope. Możesz je obejrzeć w wolnej chwili, na przykład w przerwie między reklamami:
Katch: archiwum relacji na żywo

No to w Drogę!

Czuję się podekscytowana zbliżającą się podróżą. Tradycyjnie czeka mnie jeszcze nocne pakowanie, choć to wychodzi mi już coraz lepiej. W podróży czuję się jak ryba w wodzie. To moje naturalne środowisko. Zapraszam Cię, abyś w tę podróż wybrał się razem ze mną i Maćkiem. Spędzimy razem niezapomniane chwile. I wspólnie przekonamy się, czy uda nam się odkryć i później pokazać Ci "Małopolskę Nieoczywistą".


Wróciliśmy!

To była niesamowita wycieczka! Odkryliśmy wiele turystycznych perełek Małopolski. Zobacz naszą relację z wyjazdu:
Fotorelacja z Małopolski

Poczytaj jeszcze

W tak zwanym międzyczasie polecamy Ci jeszcze:


Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy