Przypadki #wDrodze 1 - Pakowanie to sztuka... wyboru

No i stało się. Marczewscy nie tylko jeżdżą, piszą, występują w radio i kręcą filmiki, ale jakby tego było mało, ku zgrozie wszystkich estetyków, artystów i miłośników kreski zaczęli jeszcze rysować. Nowy cykl to nasza kooperatywa - ja rysuję, Maciej graficznie ulepsza. W ten prosty i nienachalny sposób chcemy pokazać Ci, że wspólne podróżowanie, mieszkanie i życie, to nie taka bułka z masłem.

Ruszaj w Drogę - Przypadki wDrodze - Pakowanie

Zabawne chwile, sytuacyjne gagi i stereotypowe zachowania męsko-kobiece to nasz chleb powszedni, szczególnie w czasie podróży. Tobie też się to przydarza? Jeśli tak, to ku pokrzepieniu serc, z sugestią wrzucenia czasem na luz, zapraszam do śledzenia Marczewskich Przypadków #wDrodze.

Pakowanie to sztuka wyboru

W całej podróży najtrudniejszy jest ten moment, gdy sięgasz po walizkę, otwierasz szafę i ... zaczynasz się zastanawiać. Cóż, życie to sztuka wyboru, a od sztuki wyboru i selekcji ubrań na urlop zależy przecież Twoje babskie życie - a już na pewno pomyślnie spędzone wakacje.

Zerkasz więc w stronę męża, czy nie patrzy, i wkładasz do walizki wszystko, co może Ci się przydać. Przecież nigdy nie wiesz, co Cię czeka. Poza tym - lubisz mieć wybór. I nie przekonuje Cię argument, że on pakuje się w dwa razy mniejszą walizkę bo wie, że większość rzeczy, które zabierze, nie będą mu potrzebne i że pakować się należy ekonomicznie. Co to w ogóle znaczy?

W każdym razie, kiedy ze łzami w oczach usiłujesz dopchnąć ostatnią parę spodni, bo wiesz już, że buty będą musiały jechać osobno, przekonujesz samą siebie, że na pewno się zmieści. W takich chwilach grunt, to wsparcie partnera:

Ruszaj w Drogę - Przypadki wDrodze 01 - Pakowanie


Poczytaj jeszcze

Polecamy całą serię rysunkową dla par:
6 Komentarze

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

  1. Rysunek mistrzunio! :) Czekam na więcej.

    OdpowiedzUsuń
  2. A Mama Muminka mówiła, że niezależnie od tego, ile się zapakuje, na miejscu zawsze się okaże, że jest za mało.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy