Przypadki #wDrodze 1 - Pakowanie to sztuka... wyboru

No i stało się. Marczewscy nie tylko jeżdżą, piszą, występują w radio i kręcą filmiki, ale jakby tego było mało, ku zgrozie wszystkich estetyków, artystów i miłośników kreski zaczęli jeszcze rysować. Nowy cykl to nasza kooperatywa - ja rysuję, Maciej graficznie ulepsza. W ten prosty i nienachalny sposób chcemy pokazać Ci, że wspólne podróżowanie, mieszkanie i życie, to nie taka bułka z masłem.

Ruszaj w Drogę - Przypadki wDrodze - Pakowanie

Zabawne chwile, sytuacyjne gagi i stereotypowe zachowania męsko-kobiece to nasz chleb powszedni, szczególnie w czasie podróży. Tobie też się to przydarza? Jeśli tak, to ku pokrzepieniu serc, z sugestią wrzucenia czasem na luz, zapraszam do śledzenia Marczewskich Przypadków #wDrodze.

Pakowanie to sztuka wyboru

W całej podróży najtrudniejszy jest ten moment, gdy sięgasz po walizkę, otwierasz szafę i ... zaczynasz się zastanawiać. Cóż, życie to sztuka wyboru, a od sztuki wyboru i selekcji ubrań na urlop zależy przecież Twoje babskie życie - a już na pewno pomyślnie spędzone wakacje.

Zerkasz więc w stronę męża, czy nie patrzy, i wkładasz do walizki wszystko, co może Ci się przydać. Przecież nigdy nie wiesz, co Cię czeka. Poza tym - lubisz mieć wybór. I nie przekonuje Cię argument, że on pakuje się w dwa razy mniejszą walizkę bo wie, że większość rzeczy, które zabierze, nie będą mu potrzebne i że pakować się należy ekonomicznie. Co to w ogóle znaczy?

W każdym razie, kiedy ze łzami w oczach usiłujesz dopchnąć ostatnią parę spodni, bo wiesz już, że buty będą musiały jechać osobno, przekonujesz samą siebie, że na pewno się zmieści. W takich chwilach grunt, to wsparcie partnera:

Ruszaj w Drogę - Przypadki wDrodze 01 - Pakowanie


Poczytaj jeszcze

Polecamy całą serię rysunkową dla par:
KOLEJNA RELACJA Starszy post

6 komentarzy :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.
 1. Rysunek mistrzunio! :) Czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) będzie więcej więc :) już niedługo.

   Usuń
 2. A Mama Muminka mówiła, że niezależnie od tego, ile się zapakuje, na miejscu zawsze się okaże, że jest za mało.

  OdpowiedzUsuń

Ruszaj w Drogę?

Czytasz nasz pozytywny przewodnik po Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Wszystkie miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 12 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.