Radio Gdańsk patronem medialnym Klubu Polskiego Podróżnika!

Znasz Radio Gdańsk? To świetne, regionalne radio nadające na Pomorzu. Od roku pojawia się też regularnie na naszym blogu i w sieciach społecznościowych. W każdą pierwszą sobotę miesiąca, jesteśmy gośćmi audycji „Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk” i opowiadamy w niej o podróżach po Polsce.

Klub Polskiego Podróżnika Ruszaj w Drogę

Radio Gdańsk będzie u nas jeszcze częściej. A w zasadzie, to my będziemy pojawiać się jeszcze częściej na radiowej antenie. Otrzymaliśmy w tym tygodniu świetną wiadomość: Radio Gdańsk zostało patronem medialnym Klubu Polskiego Podróżnika! Bardzo się cieszymy, bo to oznacza, że „najbardziej opiniotwórcze medium na Pomorzu” będzie informowało na swojej antenie o naszych spotkaniach. Dowie się o nich więcej osób i nasz Klub będzie mógł się dalej rozwijać. To wspaniała wiadomość!

To nie jedyna dobra wiadomość

Wspaniale jest współpracować z markami, które się lubi. Nigdy tego nie ukrywałem. Lubię to radio za to, że wspiera lokalne inicjatywy, ludzi z pasją, informuje o pozytywnych wydarzeniach dziejących się na Pomorzu i za audycje muzyczne. Nie ukrywam też, że słucham go prawie codziennie, mam swoje ulubione audycje i prowadzących.

Cieszyłem się jak małe dziecko, gdy otrzymaliśmy pierwsze zaproszenie do radiowej audycji. Przeżywałem każde kolejne. Te studyjne, wyjazdowe - gdy relacjonowaliśmy Festyn Leśny z Włodkiem Raszkiewiczem i zdalne, gdy mogliśmy dołączyć do gości gdy byliśmy na drugim końcu Polski.

A jeszcze bardziej cieszyłem się, gdy dostałem informację o medialnym patronacie dla naszego Klubu.

Zapraszamy na nowy blog Ruszaj w Drogę!

Z wielką radością przyjęliśmy także propozycję, aby zostać radiowymi blogerami. Założyliśmy nowy blog – „Ruszaj w Drogę – pomysły na weekend” na platformie blogi.radiogdansk.pl. Chcemy pisać na nim regularnie. Będziemy pokazywać sprawdzone sposoby na ciekawe, weekendowe wycieczki i zachęcać radiosłuchaczy z Trójmiasta i okolic do ruszenia w drogę.

Na blogu są już 3 wpisy:
- Najwyższy czas ruszyć w drogę
- Wiosenna wycieczka – w poszukiwaniu piękna Kaszub
- Wycieczka do upiornych Kartuz – zwiedzamy kaszubskie stolice

Obserwuj nas na radiowej platformie i czekaj na kolejne wpisy. Będziemy się starać, aby zawsze pojawiały się przed weekendem.Ruszaj w Drogę na Blogi Radia Gdańsk

Zapraszamy na spotkanie

Przyjdź na kolejne spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika objęte patronatem Radia Gdańsk. Naprawdę warto –  tym razem będziemy opowiadać o Kaszubach i o tym jak ciekawie spędzić urlop, albo kilka kolejnych weekendów na Pomorzu. Szykujemy też drobną niespodziankę na zakończenie spotkania.

Spotkania „Ruszamy na Kaszuby” odbędą się:

1.04.2015 r. o 18:00 w Bibliotece OKSIBP w Cieplewie ul. Długa 20A
9.04.2015 r. o 18:00 w Bibliotece w Straszynie, ul. Spacerowa 13

Kolejne – „Ruszamy w Beskidy” po majówce:

6.05.2015 r. o 18:00 w Bibliotece OKSIBP w Cieplewie ul. Długa 20A
7.05.2015 r. o 18:00 w Bibliotece w Straszynie, ul. Spacerowa 13

Poprzednie spotkania  "Ruszamy w Świętokrzyskie" w bibliotekach Ośrodka Kultury Sportu i Biblioteki Publicznej Pruszcze Gdański w Cieplewie i w Straszynie przebiegały w świetnej atmosferze. Było sporo śmiechu, naszych anegdot i opowiadań uczestników. Była też chwila na zadumę i czas na refleksje. Były też polskie jabłka - jak na dobry, patriotyczny klub przystało ;)

Klub Polskiego Podróżnika - spotkania w Gminie Pruszcz Gdański

Jeśli chcesz dostawać informacje o kolejnych klubowych spotkaniach i otrzymywać od nas materiały dostępne tylko dla Klubowiczów napisz do nas - dopiszemy Cię na listę mailową.

Więcej o Klubie:

Zapraszamy na kolejną audycję

W pierwszą sobotę kwietnia będziemy gośćmi w wyjątkowej audycji w Radio Gdańsk. Z okazji Wielkiej Soboty będziemy opowiadać o polskich sanktuariach, miejscach kultu i wszystkim co związane z duchową stroną naszych wycieczek.

Słuchaj nas w sobotę 4.04.2015 r. od 10 do 12-stej na falach 103.7 FM na Pomorzu, lub w Internecie na www.radiogdansk.pl


Ruszaj w Drogę w kolejnej audycji w Radio Gdańsk

Co dalej?

Będziemy dalej współpracować z Radiem Gdańsk, pojawiać się w audycjach, pisać radiowy blog i wciąż szukać kolejnych lokalizacji dla naszego Klubu. Mam nadzieję, że radiowy patronat nam w tym pomoże.

A może znasz jakieś miejsce, w którym warto zorganizować nasze klubowe spotkania?
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy