Zimowe krajobrazy na prawdziwie zimowe święta

Co roku życzylibyśmy sobie, aby święta Bożego Narodzenia były zimne i białe, a jednocześnie pełne miłości, ciepła i tych wszystkich miłych rzeczy, które ze świętami nieodmiennie nam się kojarzą. Na szczęście w tym roku na Pomorzu mamy prawdziwe, białe święta.

wesołych świąt od ruszaj w drogę

W takie właśnie święta siadamy z naszym realnym, namacalnym albumem ze zdjęciami na naszych kolanach i wzdychamy do takich widoków, jakie utrwaliliśmy w czasie różnych zimowych wypadów.

Specjalnie dla Was z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy zestawienie bajecznie białych slajdów – tak na wypadek, gdyby w waszej okolicy prawdziwy śnieg znowu miał spaść dopiero na Wielkanoc :)szklarska poręba zimą - muzeum karkonoskie

zimową porą w drodze do kamieńczyka

po czeskiej stronie

wyciąg na śnieżkę

szklarska poręba

wodospad kamieńczyka zimą

na nartach biegowych w jakuszycach

zimową porą na podlasiu

A korzystając z okazji życzymy Wam zdrowych, spokojnych, wesołych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo, dużo, i jeszcze więcej podróży w następnym roku!

Nie masz jeszcze dosyć zimy ? Poczytaj o naszych mroźnych przygodach w Karkonoszach:

- Szklarska Poręba, czy Karpacz - gdzie jechać na urlop?
- Pierwszy raz na nartach biegowych w Jakuszycach
- Kolejny urlop w Szklarskiej Porębie

A jak  jest u Was w tym roku? Kto będzie próbował zmierzyć się z zaspami śniegu: Mikołaj, czy może Wielkanocny Króliczek ? :)
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy