Zimowe krajobrazy na prawdziwie zimowe święta

Co roku życzylibyśmy sobie, aby święta Bożego Narodzenia były zimne i białe, a jednocześnie pełne miłości, ciepła i tych wszystkich miłych rzeczy, które ze świętami nieodmiennie nam się kojarzą. Na szczęście w tym roku na Pomorzu mamy prawdziwe, białe święta.

wesołych świąt od ruszaj w drogę

W takie właśnie święta siadamy z naszym realnym, namacalnym albumem ze zdjęciami na naszych kolanach i wzdychamy do takich widoków, jakie utrwaliliśmy w czasie różnych zimowych wypadów.

Specjalnie dla Was z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy zestawienie bajecznie białych slajdów – tak na wypadek, gdyby w waszej okolicy prawdziwy śnieg znowu miał spaść dopiero na Wielkanoc :)szklarska poręba zimą - muzeum karkonoskie

zimową porą w drodze do kamieńczyka

po czeskiej stronie

wyciąg na śnieżkę

szklarska poręba

wodospad kamieńczyka zimą

na nartach biegowych w jakuszycach

zimową porą na podlasiu

A korzystając z okazji życzymy Wam zdrowych, spokojnych, wesołych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo, dużo, i jeszcze więcej podróży w następnym roku!

Nie masz jeszcze dosyć zimy ? Poczytaj o naszych mroźnych przygodach w Karkonoszach:

- Szklarska Poręba, czy Karpacz - gdzie jechać na urlop?
- Pierwszy raz na nartach biegowych w Jakuszycach
- Kolejny urlop w Szklarskiej Porębie

A jak  jest u Was w tym roku? Kto będzie próbował zmierzyć się z zaspami śniegu: Mikołaj, czy może Wielkanocny Króliczek ? :)
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.