Lubię Ruszaj w Drogę i głosuję na Kasię i Macieja!

Uśmiechnęłam się czule czytając naszą relację z Blog Forum Gdańsk 2013. Tyle przemyśleń, tyle emocji i jakby lata świetlne od tamtego czasu. Zastanawialiśmy się wtedy, czy znajdzie się 300-stu odważnych, by polubić nasz profil na Facebook'u. Znalazło się ich ponad 2300. Zastanawialiśmy się, czy dostaniemy się na Blog Forum Gdańsk 2013 - dostaliśmy na nim nagrodę w postaci Wyróżnienia Jury. Dzisiaj wszystko jest inaczej.

Głosuj na Ruszaj w Drogę w Blog of Gdańsk

Dziś wiemy już, że jedziemy na Blog Forum Gdańsk 2014. Mamy całkiem nieźle działające profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie i kilku innych sieciach społecznościowych. Nasz blog odwiedza coraz więcej gości. A teraz prosimy Cię - zagłosuj na naszego bloga w konkursie Blog of Gdańsk 2014! To takie proste i nic nie kosztuje.

Dlaczego prosimy o Twój głos?

Bo jesteś dla nas ważny. Bo dzięki Tobie wiemy, że warto robić tego bloga i go rozwijać. Bo wierzymy, że podzielasz naszą pasję. Że zamiast narzekać, jesteś aktywny, bierzesz los w swoje ręce i kształtujesz rzeczywistość wokół siebie. Bo zamiast siedzieć bezczynnie przed telewizorem, wolisz wziąć żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, dziecko, psa, dziadka, teściową czy kierowniczkę sklepu i wyruszyć z domu. Wyjść na spacer, wyjechać na urlop, zwiedzić okolice.

Bo bliska jest Ci Polska, jej piękno, atrakcje, urok, czar, nieoczywistość, tajemnice i wyzwania, które przed Tobą stoją, aby dobrze w niej żyć. A także dlatego, że po prostu nas lubisz. Nasze teksty, zdjęcia, poczucie humoru, kawę i inne nasze wady i zalety.

Kasia i Maciej Marczewscy Ruszaj w Drogę!

Dlaczego to takie proste?

To proste, bo nic Cię to nie kosztuje, a dla nas jest ważne. Wystarczy wejść na stronę:

https://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=294

i kliknąć "Głosuj". I już. Wystarczy. Niepotrzebne są SMSy, logowania, hasła i inne utrudnienia. Po prostu wchodzisz i klikasz. Proste, prawda?

Prosimy o coś jeszcze

Chcemy Cię poprosić o jeszcze więcej! Udostępnij tego linka albo poniższe grafiki u siebie na Facebooku, G+, Twitterze, Instagramie i gdzie tylko możesz. Powiadom rodzinę i znajomych - poproś ich o głos dla nas. Wiem, że prosimy o dużo. Ale odwdzięczymy Ci się z nawiązką. Tylko zaglądaj do nas częściej :)


Post użytkownika Ruszaj w Drogę.


Za wszystkie oddane głosy, wyrazy wsparcia, udostępnienia, lajki i komentarze z całego serca DZIĘKUJEMY!

No to hop!

Kasia i Maciej Marczewscy
Ruszaj w Drogę!
KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.