Lubię Ruszaj w Drogę i głosuję na Kasię i Macieja!

Uśmiechnęłam się czule czytając naszą relację z Blog Forum Gdańsk 2013. Tyle przemyśleń, tyle emocji i jakby lata świetlne od tamtego czasu. Zastanawialiśmy się wtedy, czy znajdzie się 300-stu odważnych, by polubić nasz profil na Facebook'u. Znalazło się ich ponad 2300. Zastanawialiśmy się, czy dostaniemy się na Blog Forum Gdańsk 2013 - dostaliśmy na nim nagrodę w postaci Wyróżnienia Jury. Dzisiaj wszystko jest inaczej.

Głosuj na Ruszaj w Drogę w Blog of Gdańsk

Dziś wiemy już, że jedziemy na Blog Forum Gdańsk 2014. Mamy całkiem nieźle działające profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie i kilku innych sieciach społecznościowych. Nasz blog odwiedza coraz więcej gości. A teraz prosimy Cię - zagłosuj na naszego bloga w konkursie Blog of Gdańsk 2014! To takie proste i nic nie kosztuje.

Dlaczego prosimy o Twój głos?

Bo jesteś dla nas ważny. Bo dzięki Tobie wiemy, że warto robić tego bloga i go rozwijać. Bo wierzymy, że podzielasz naszą pasję. Że zamiast narzekać, jesteś aktywny, bierzesz los w swoje ręce i kształtujesz rzeczywistość wokół siebie. Bo zamiast siedzieć bezczynnie przed telewizorem, wolisz wziąć żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, dziecko, psa, dziadka, teściową czy kierowniczkę sklepu i wyruszyć z domu. Wyjść na spacer, wyjechać na urlop, zwiedzić okolice.

Bo bliska jest Ci Polska, jej piękno, atrakcje, urok, czar, nieoczywistość, tajemnice i wyzwania, które przed Tobą stoją, aby dobrze w niej żyć. A także dlatego, że po prostu nas lubisz. Nasze teksty, zdjęcia, poczucie humoru, kawę i inne nasze wady i zalety.

Kasia i Maciej Marczewscy Ruszaj w Drogę!

Dlaczego to takie proste?

To proste, bo nic Cię to nie kosztuje, a dla nas jest ważne. Wystarczy wejść na stronę:

https://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=294

i kliknąć "Głosuj". I już. Wystarczy. Niepotrzebne są SMSy, logowania, hasła i inne utrudnienia. Po prostu wchodzisz i klikasz. Proste, prawda?

Prosimy o coś jeszcze

Chcemy Cię poprosić o jeszcze więcej! Udostępnij tego linka albo poniższe grafiki u siebie na Facebooku, G+, Twitterze, Instagramie i gdzie tylko możesz. Powiadom rodzinę i znajomych - poproś ich o głos dla nas. Wiem, że prosimy o dużo. Ale odwdzięczymy Ci się z nawiązką. Tylko zaglądaj do nas częściej :)


Post użytkownika Ruszaj w Drogę.


Za wszystkie oddane głosy, wyrazy wsparcia, udostępnienia, lajki i komentarze z całego serca DZIĘKUJEMY!

No to hop!

Kasia i Maciej Marczewscy
Ruszaj w Drogę!
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy