Lubię Ruszaj w Drogę i głosuję na jedyny taki przewodnik po Polsce!

W tym pięknym Dniu, Dniu Blogów i Blogerów, z przyjemnością ogłaszamy, że po raz kolejny stajemy w szranki o tytuł Bloga Czytelników w konkursie Blog of Gdańsk 2015! Jeśli uważasz, że to, co robimy na blogu, jest dobre - zagłosuj na nas. To nic nie kosztuje. Wystarczy kliknąć na stronę konkursu i wcisnąć "Głosuj" i już! Ty będziesz zadowolona, a my - wniebowzięci! Każdy wygrywa :)

Blog of Gdansk - głosuj na Ruszaj w Drogę

W sumie nie ma większego powodu, dla którego miałabyś na nas zagłosować, za wyjątkiem tego, że Cię o to prosimy. No i może za wyjątkiem tego, że dzięki wygranej, więcej osób dowie się o naszym blogu i zainspiruje jeżdżeniem po Polsce. My z kolei będziemy mieli jeszcze większą motywację do robienia tego, co przez ostatnie trzy lata.

Dlaczego prosimy o Twój głos?

Bo chcemy dalej robić te wszystkie dziwne, zwariowane, nietypowe, nieszablonowe rzeczy, często wbrew stereotypom, przeciwnościom i zdrowemu rozsądkowi. Pisałam o tym niedawno na blogu, z okazji naszych trzecich urodzin.

Teraz czeka nas jeszcze więcej pracy i wysiłku, bo szykujemy dla Ciebie nowe projekty i przewodniki. Już niedługo będziesz mogła o nich poczytać i dowiedzieć się więcej na przykład na spotkaniu Klubu Polskiego Podróżnika.

Mamy nadzieję, że będziesz często korzystać z przygotowanych dla Ciebie materiałów i brać udział w inicjatywach, o których już wkrótce na Ruszaj w Drogę! Już teraz możesz nas zmotywować głosując na naszego bloga w konkursie Blog of Gdańsk 2015!

Kasia i Maciej Marczewscy Ruszaj w Drogę!

Dlaczego to takie proste?

Bo nic nie trzeba robić, poza tym, żeby kliknąć w tego linka, a potem "Głosuj". Nie ma żadnych smsów, haseł, potwierdzeń regulminów, a organizatorzy nie będą Cię niczym spamować. To takie proste, że aż same palce świerzbią, żeby kliknąć, prawda? :)

https://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=354

A jeśli chcesz zrobić coś więcej...

Nie będziemy Cię powstrzymywać! Zachęcaj znajomych i rodzinę, żeby na nas zagłosowali. Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku:


Zagłosuj i daj znać o nim Twoim znajomym

Poinformuj, że można na nas głosować wszędzie, gdzie tylko się da - na Twitterze, Instagramie, G+. Niech wszyscy zobaczą, że mały, skromny blog o Polsce ma szansę przebicia wśród tylku innych ciekawych i nowoczesnych tematów. Wspólnie kreujmy modę na podróżowanie po Polsce :)

Za wszystkie oddane głosy, wyrazy wsparcia, udostępnienia, lajki i komentarze z całego serca DZIĘKUJEMY!


Kasia i Maciej Marczewscy
Ruszaj w Drogę!


Lubisz naszego bloga? Liczę na Twoją pomoc. Zagłosuj na nas i pomóż nam zdobyć więcej głosów! Udostępnij tę grafikę na...
Posted by Ruszaj w Drogę on 31 sierpnia 20155 Komentarze

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

  1. Uwielbiam waszego bloga, śledzę go od kilku miesięcy i dziękuję Wam za niego i inspiracje do odwiedzania kolejnych ciekawych zakątków Polski :) Zaraz oddam mój głos!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. będzie nam bardzo miło :) cieszymy się, że podoba Ci się Aniu nasz blog :)

      Usuń
Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy