» »

Blog Roku 2014 - głosuj na Ruszaj w Drogę!

Znamy się nie od dziś. Wiesz, jak bardzo kochamy podróże po Polsce. Wiesz, że jest to nasza pasja, nasze życie, nasze hobby. Czasem o tym napiszemy, czasem dorzucimy zdjęcia, czasem nakręcimy jakiś filmik, a czasem poprosimy, żebyś zagłosował na nas w konkursie. Prosimy o to rzadko, ale jak już prosimy to dlatego, że naprawdę nam zależy, żeby inicjatywa podróżowania po naszym pięknym kraju rozchodziła się w sieci jak świeże bułeczki.

Ruszaj w Drogę w konkursie BLOG ROKU 2014

Wiemy, że lubisz klikać. Wysłanie na nas SMS jest dziecinnie proste. Po prostu bierzesz telefon i klikasz: F11261 i wysyłasz na numer 7122. My jesteśmy Ci wdzięczni za głos, a Fundacja Dzieci Niczyje za to, że każdy wysłany na nas lub innych blogerów SMS, to 1,23 zł brutto dla dzieciaków, które doświadczyły przemocy.

Takie akcje tylko dwa razy do roku

O oddanie głosu na naszego bloga prosimy Cię dwa razy do roku - kiedy startujemy w konkursie Blog Forum Gdańsk i kiedy konkurs na Bloga Roku organizuje Onet.pl. Dzisiaj to ta druga prośba.

Liczymy na każdego, kto lubi spędzać wolny czas podróżując po Polsce, kto kocha naszą piękną przyrodę i naturę, kto woli aktywnie spędzać czas, niż ślęczeć przed telewizorem (choć jak mówią - wszystko jest dla ludzi ;)). A może na tego kto po prostu lubi czytać nasze posty i oglądać zrobione przez Macieja zdjęcia?

Jakąkolwiek masz motywację, żeby zaglądać na Ruszaj w Drogę, dziś zachęcamy Cię do głosowania na nasz blog w konkursie Blog Roku 2014.

Blog Roku 2014 Podróże


Jeszcze raz - jak głosować?

Wystarczy wysłać SMS na numer 7122 o treści F11261

Koszt takiego SMS to tylko 1,23 zł brutto. Z jednego numeru telefonu możesz oddać tylko jeden głos na nasz blog. Możesz też głosować na inne blogi startujące w konkursie, do czego Cię gorąco zachęcam. Sam zobacz ile ich jest!

Wysyłając takiego SMSa z głosem na naszego bloga, wspierasz Fundację Dzieci Niczyje, która pomaga dzieciom doświadczającym przemocy. Fundacja Dzieci Niczyje chroni dzieci przed przemocą, pomaga dzieciom i rodzinom będącym ofiarami przemocy i wykorzystywania seksualnego. Warto oddać głos, aby wesprzeć tę Fundację.

Mamy nadzieję, że przyjdzie dużo SMSów i z góry dziękujemy, jeśli swojego wyślesz na Ruszaj w Drogę!

PS. Pomóż nam i udostępnij tę grafikę na swoim profilu na Facebooku. Dziękujemy!


Post użytkownika Ruszaj w Drogę.


KOLEJNA RELACJA Starszy post

7 komentarzy :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.
 1. Hej,

  Bardzo fajny blog. Masz od nas jeden punkcik w konkursie Blog Roku:)
  Zapraszamy również do subskrybowania naszego bloga w celu pozostania stale w kontakcie!

  Pozdrawiamy,
  Republika Podróży

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za powodzenie! Jesteście bardzo dobrzy! Ba, co ja gadam, najlepsi!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzymy powodzenia w konkursie Blog Roku i zapraszamy do nas :)

  Pozdrawiamy,
  Goha i Kamil
  RobiMy Podróże

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog. Ja także trzymałam kciuki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękujemy :) może w przyszłym roku zasłużymy na trzecią kropkę :)

   Usuń

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.