Ruszaj w Drogę! - nowe adresy i nazwa naszej strony

Kontynuujemy zmiany na blogu zapoczątkowane w zeszłym miesiącu i powoli zbliżamy się do finalnego wizerunku :) Od dzisiaj nasza strona otrzymuje nową, bardziej przyjazną i łatwiejszą do zapamiętania nazwę i adres internetowy: Ruszaj w Drogę! - https://www.ruszajwdroge.pl


Nazwa ta lepiej oddaje misję strony, zgodnie z którą będziemy zachęcać Was do ruszenia z miejsca (dosłownie i w przenośni) jak i do wymiany doświadczeń.  Mamy nadzieję, że pozwoli ona Wam  lepiej zidentyfikować się z naszymi działaniami.

Wierzymy, że każdy podąża własną Drogą. My już swoją odkryliśmy - chcemy wspólnie podróżować. 

Na łamach Ruszaj w Drogę! nadal będziemy dzielić się z Wami ciekawostkami, jakie znajdziemy na mapie Polski, m.in. najciekawszymi podziemiami, zamkami i fortyfikacjami. Będziemy zwiedzać i opisywać interesujące regiony Polski, wyławiać perełki kultury, smakować lokalną kuchnię i zwiedzać świątynie, ubogacając tym samym duchową stronę naszych podróży.

ruszaj w drogę wygląd strony

Pokażemy jak inspirujące i przyjemne może być podróżowanie z dziećmi, odkrywanie z nimi tajemnic skansenów, muzeów, parków i ścieżek przyrodniczych. Na pewno nie przestaniemy też dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami, opiniami i obserwacjami. Pewnie czasem uda nam się wrzucić kilka ciekawych fotoreportaży lub zabawnych fotek.

Zachęcamy do czytania i dzielenia się swoimi opiniami.

Zaktualizujcie więc adresy w zakładkach i czytnikach RSS:


I koniecznie powiedźcie nam, jak podoba się Wam nowy adres strony ? :)

KOLEJNA RELACJA Starszy post

KOMENTARZE

Daj znać co myślisz :) Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.