Ruszaj w Drogę! - nowe adresy i nazwa naszej strony

Kontynuujemy zmiany na blogu zapoczątkowane w zeszłym miesiącu i powoli zbliżamy się do finalnego wizerunku :) Od dzisiaj nasza strona otrzymuje nową, bardziej przyjazną i łatwiejszą do zapamiętania nazwę i adres internetowy: Ruszaj w Drogę! - https://www.ruszajwdroge.pl


Nazwa ta lepiej oddaje misję strony, zgodnie z którą będziemy zachęcać Was do ruszenia z miejsca (dosłownie i w przenośni) jak i do wymiany doświadczeń.  Mamy nadzieję, że pozwoli ona Wam  lepiej zidentyfikować się z naszymi działaniami.

Wierzymy, że każdy podąża własną Drogą. My już swoją odkryliśmy - chcemy wspólnie podróżować. 

Na łamach Ruszaj w Drogę! nadal będziemy dzielić się z Wami ciekawostkami, jakie znajdziemy na mapie Polski, m.in. najciekawszymi podziemiami, zamkami i fortyfikacjami. Będziemy zwiedzać i opisywać interesujące regiony Polski, wyławiać perełki kultury, smakować lokalną kuchnię i zwiedzać świątynie, ubogacając tym samym duchową stronę naszych podróży.

ruszaj w drogę wygląd strony

Pokażemy jak inspirujące i przyjemne może być podróżowanie z dziećmi, odkrywanie z nimi tajemnic skansenów, muzeów, parków i ścieżek przyrodniczych. Na pewno nie przestaniemy też dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami, opiniami i obserwacjami. Pewnie czasem uda nam się wrzucić kilka ciekawych fotoreportaży lub zabawnych fotek.

Zachęcamy do czytania i dzielenia się swoimi opiniami.

Zaktualizujcie więc adresy w zakładkach i czytnikach RSS:


I koniecznie powiedźcie nam, jak podoba się Wam nowy adres strony ? :)

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy