Akcja "Tydzień z Wąchockiem" między historią a humorem

Naszego bloga i profile w sieciach społecznościowych już niedługo opanuje jedno miasto. I to nie byle jakie, bo znane. A z czego? Głównie z dowcipów na temat jego mieszkańców.

Tydzień z Wąchockiem na Ruszaj w Drogę!

Wspólnie z Sołtysem Markiem Samsonowskim, który objął oficjalnym patronatem naszą akcję, oraz włodarzami miasta Wąchock (tak, tak, Wąchock to miasto!) powalczymy ze stereotypami i pokażemy, że Wąchock to coś więcej niż tylko niewybredne żarty.

Zapraszamy Was do częstszego śledzenia bloga, Facebooka i Google+ w ostatnim tygodniu stycznia, czyli w dniach 27.01 – 2.02.2014 r.

Wąchockie atrakcje

Przygotowaliśmy dla Was specjalne wpisy, w których przedstawimy Wąchock, jego mieszkańców, Sołtysa, miejskich włodarzy i okolicę z mniej znanej perspektywy. Nie zabraknie też sporej dawki dowcipów i ciekawych anegdot - naszą akcję opieramy bowiem na haśle promocyjnym Wąchocka:

Wąchock - między historią a humorem

Dzięki współpracy z urzędującym Sołtysem Markiem Samsonowskim i Urzędem Miasta i Gminy Wąchock oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Tego jeszcze na naszym blogu nie było! :)

Tydzień z Wąchockiem

W dniach 27.01 – 02.02.2014 codziennie od poniedziałku do piątku będziemy umieszczać nowe wpisy. Sprawdzajcie więc naszą stronę częściej!

Będziemy także bardziej aktywni na Google+ i Facebooku.

Włącz powiadomienia dla naszej strony na Facebooku!

Pamiętajcie, że Facebook, pomimo tego, że jesteście naszymi fanami, nie pokazuje Wam wszystkiego co udostępniamy. Zachęcamy do włączenia na ten czas powiadomień, lub dodanie nas do listy zainteresowań – w ten sposób żadna ciekawostka, dowcip ani żadna niespodzianka z Wąchocka Was nie ominie!

Jak to zrobić? Wszystko opisaliśmy na Jak działa Facebook i dlaczego Cię oszukuje?

Dołączysz do nas?

Jesteśmy strasznie ciekawi, czy nasza akcja przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, to kto wie, może odczarujemy w ten sposób kolejne miejsca w Polsce?

Tydzień z Wąchockiem na Ruszaj w Drogę!

Póki co, oficjalnie ogłaszamy, że wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy, Honorowym Sołtysem Wąchocka Markiem Samsonowskim, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i lokalnymi działaczami z regionu, w dniach 27.01-02.02.2014 r. odczarowujemy Wąchock!

Lista wpisów, które powstały w ramach akcji:

DZIEŃ 1: Wąchock - miasto, które naprawdę istnieje
DZIEN 2: Opactwo i Klasztor Cystersów w Wąchocku
DZIEN 3: Rozmowa z Sołtysem Markiem Samsonowskim o wyzwaniach życia w Wąchocku

A w tak zwanym międzyczasie zobaczcie jakie jeszcze ciekawe atrakcje kryją się w okolicach Gór Świętokrzyskich. 
3 Komentarze

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

 1. Witam,
  Czekam na ciekawe opisy jakie pojawią się niebawem. Myślę, że będzie to dla mnie interesujące. Szczególnie dlatego, że od kilku lat mieszkam w pobliskim Marcinkowie. Znajomi żartują, że mieszkam na przedmieściach miasta cudów.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Jacek Pastuszko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy nadzieję, że zaciekawimy :)

   A na przedmieściach nie krążą już żarty z Wąchocka?

   Pozdrawiamy!

   Usuń
  2. Krążyły, krążą i będą krążyć :)
   Pozdrawiam,
   Jacek

   Usuń
Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy