» » »

Akcja "Tydzień z Wąchockiem" między historią a humorem

Naszego bloga i profile w sieciach społecznościowych już niedługo opanuje jedno miasto. I to nie byle jakie, bo znane. A z czego? Głównie z dowcipów na temat jego mieszkańców.

Tydzień z Wąchockiem na Ruszaj w Drogę!

Wspólnie z Sołtysem Markiem Samsonowskim, który objął oficjalnym patronatem naszą akcję, oraz włodarzami miasta Wąchock (tak, tak, Wąchock to miasto!) powalczymy ze stereotypami i pokażemy, że Wąchock to coś więcej niż tylko niewybredne żarty.

Zapraszamy Was do częstszego śledzenia bloga, Facebooka i Google+ w ostatnim tygodniu stycznia, czyli w dniach 27.01 – 2.02.2014 r.

Wąchockie atrakcje

Przygotowaliśmy dla Was specjalne wpisy, w których przedstawimy Wąchock, jego mieszkańców, Sołtysa, miejskich włodarzy i okolicę z mniej znanej perspektywy. Nie zabraknie też sporej dawki dowcipów i ciekawych anegdot - naszą akcję opieramy bowiem na haśle promocyjnym Wąchocka:

Wąchock - między historią a humorem

Dzięki współpracy z urzędującym Sołtysem Markiem Samsonowskim i Urzędem Miasta i Gminy Wąchock oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Tego jeszcze na naszym blogu nie było! :)

Tydzień z Wąchockiem

W dniach 27.01 – 02.02.2014 codziennie od poniedziałku do piątku będziemy umieszczać nowe wpisy. Sprawdzajcie więc naszą stronę częściej!

Będziemy także bardziej aktywni na Google+ i Facebooku.

Włącz powiadomienia dla naszej strony na Facebooku!

Pamiętajcie, że Facebook, pomimo tego, że jesteście naszymi fanami, nie pokazuje Wam wszystkiego co udostępniamy. Zachęcamy do włączenia na ten czas powiadomień, lub dodanie nas do listy zainteresowań – w ten sposób żadna ciekawostka, dowcip ani żadna niespodzianka z Wąchocka Was nie ominie!

Jak to zrobić? Wszystko opisaliśmy na Jak działa Facebook i dlaczego Cię oszukuje?

Dołączysz do nas?

Jesteśmy strasznie ciekawi, czy nasza akcja przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, to kto wie, może odczarujemy w ten sposób kolejne miejsca w Polsce?

Tydzień z Wąchockiem na Ruszaj w Drogę!

Póki co, oficjalnie ogłaszamy, że wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy, Honorowym Sołtysem Wąchocka Markiem Samsonowskim, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i lokalnymi działaczami z regionu, w dniach 27.01-02.02.2014 r. odczarowujemy Wąchock!

Lista wpisów, które powstały w ramach akcji:

DZIEŃ 1: Wąchock - miasto, które naprawdę istnieje
DZIEN 2: Opactwo i Klasztor Cystersów w Wąchocku
DZIEN 3: Rozmowa z Sołtysem Markiem Samsonowskim o wyzwaniach życia w Wąchocku

A w tak zwanym międzyczasie zobaczcie jakie jeszcze ciekawe atrakcje kryją się w okolicach Gór Świętokrzyskich. 
KOLEJNA RELACJA Starszy post

3 komentarze :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.
 1. Witam,
  Czekam na ciekawe opisy jakie pojawią się niebawem. Myślę, że będzie to dla mnie interesujące. Szczególnie dlatego, że od kilku lat mieszkam w pobliskim Marcinkowie. Znajomi żartują, że mieszkam na przedmieściach miasta cudów.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Jacek Pastuszko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy nadzieję, że zaciekawimy :)

   A na przedmieściach nie krążą już żarty z Wąchocka?

   Pozdrawiamy!

   Usuń
  2. Krążyły, krążą i będą krążyć :)
   Pozdrawiam,
   Jacek

   Usuń

Ruszaj w Drogę?

Czytasz największy blog podróżniczy o Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 10 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.