Blog Forum Gdańsk 2015 - blog podróżniczy znowu wygrywa!

Mija trzeci rok, odkąd poczuliśmy czym jest Blog Forum Gdańsk. Za pierwszym razem dotarło to do nas najmocniej. To wtedy, na samym początku naszej blogerskiej przygody, zaskoczyło nas wyróżnienie Jury Blog of Gdańsk. Jednak cytując klasyka - czyli Kubę Górnickiego - starzejemy się. I ma to swoje konsekwencje.

Blog Forum Gdańsk 2015 - BFGdansk

Coraz więcej wiemy, coraz mniej nas zaskakuje, stajemy się coraz bardziej wymagający. Wymagamy od siebie i od innych. Ale jedno, co od tych trzech lat jest niezmienne i co nas najbardziej cieszy, to wysoki poziom blogosfery podróżniczej na takich wydarzeniach jak BFG.

Nagroda główna Blog of Gdańsk Internautów dla Anity

Potwierdzeniem jest nagroda Blog of Gdańsk Czytelników 2015 dla Anity Demianowicz z bloga B*Anita (www.banita.travel.pl). Anita - ogromne brawa, gratulacje i szacunek! Anita, oprócz tego, że dużo podróżuje po całym świecie i pisze świetne teksty na swoim blogu, robi jeszcze inne fenomenalne rzeczy. Na przykład w tym roku Anita przejechała samotnie rowerem trasę dookoła Polski, a już od kilku lat organizuje Trampki - spotkania podróżujących kobiet. W planach ma kolejne projekty, o których na pewno usłyszycie. Zwycięstwo Anity w konkursie czytelników pokazuje, że Anita "dobrze robi dobre rzeczy" (cytując innego klasyka, czyli Konrada Kruczkowskiego).

Nagrodzeni w Blog Forum Gdańsk 2015

Cofnijmy się o rok


Pamiętam jakby to było dziś. Zdjęcie na ściance roześmianej pary. To Magda i Tomek z bloga z2strony (www.z2strony.pl). Magda z Tomkiem, świetna para i zgrane małżeństwo, wyruszyli w podróż, z której mieli wrócić szybko. Wrócili po ponad 1400 dniach! Przygody, emocje i wszystko, co przeżyli w drodze możecie znaleźć na ich stronie. Za swoją pracę zostali pięknie docenieni. Otrzymali Nagrodę Jury Blog of Gdańsk 2014r.

I co my mamy napisać:) Radość wielka, zaskoczenie jeszcze większe:) Dzięki! Dzięki! Dzięki! z2strony.pl Blog of Gdańsk 2014 #BFGdansk
Posted by z2strony.pl on 26 października 2014

I jeszcze o jeden rok!

Mało? No to jeszcze kroczek do tyłu. Lądujemy w roku 2013. Znowu jesteśmy na Blog Forum Gdańsk. Schodzimy ze sceny z wyróżnieniem, a wchodząc na nią mija nas koleś z brodą. To Przemek Skokowski. Bloger, który podróżuje i pisze o autostopowaniu przez życie (www.autostopem-przez-zycie.pl). Maciek czytał go już od jakiegoś czasu. Ja poznałam Przemka na ściance reporterskiej, gdy gratulowaliśmy sobie nagrody.  Efektem tego dnia była książka Przemka, który jakiś czas potem trafiła na półki i stała się bestsellerem.

Laureacji Blog of Gdańsk 2013
[fot. Jarosław Marciuk @igersgdansk]

Co jest najlepsze w Blog Forum Gdańsk?

Blog Forum Gdańsk to fajna impreza. Dobrze jest pojechać, posłuchać, popatrzeć co w trawie piszczy. Czasem się zainspirować. Ale jeszcze lepiej, gdy kończą się dwa dni panelów i prelekcji, gdy padną wszystkie ważne słowa, gdy powiemy sobie o wszystkich ważnych ideach i wartościach, a na końcu ktoś powie "sprawdzam".

I okazuje się, że od trzech lat, niezmiennie, blogerzy podróżniczy pokazują, że trzymają poziom. Że wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Że rozumieją ludzi, rozumieją swoich czytelników.

I zaszczytem jest być w tym gronie.

To jest właśnie ten moment, dla którego warto być na Blog Forum Gdańsk.

Bardzo Wam dziękujemy.

Kasia i Maciej Marczewscy na Blog Forum Gdańsk 2015

Dziękujemy za wszystkie głosy

Na koniec chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy głosowali na nas w Konkursie Blog of Gdańsk Czytelników. Kochani, to, co robiliście w czasie głosowania było niesamowite. Wasze lajki, głosy, udostępnienia i komentarze nas wzruszyły.

I wiecie co?

Wstydu nie było!

Wyniki głosowania Blog of Gdańsk 2015 czytelników

Zajęliśmy czwarte miejsce :) Zajęliśmy je My - to znaczy my wszyscy - my, Wy, Wasi znajomi, rodzina i przyjaciele. Wasze wsparcie, Wasze głosy, Wasza wiara w nas i w to, co robimy.

Jesteśmy szczęśliwi. Dzięki Wam jutro siadamy do komputera i piszemy dalej.

Bo wiemy, że to jest ważne. I chcemy robić to dobrze.

Poczytaj jeszcze:


Zobacz  nasze relacje z poprzednich edycji BFGdansk oraz poczytaj o naszym blogu:
KOLEJNA RELACJA Starszy post

2 komentarze :

Dołącz do dyskusji. Dodaj komentarz w polu poniżej lub przewiń w dół i skomentuj przez Facebooka.
 1. Serdecznie gratuluję. 4 miejsce to bardzo dobry wynik. Troszkę się przyczyniłam, więc tym bardziej się cieszę. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, dziękujemy, to nasz wspólny sukces :) I gratuluję półrocznego blogowania! Można się wkręcić, oj można :) polecam Ci ten wpis innej blogerki:
   http://drogamanagera.pl/getting-things-done/

   Usuń

Ruszaj w Drogę?

Czytasz nasz pozytywny przewodnik po Polsce. Znajdziesz u nas ponad 500 artykułów z pomysłami na wycieczki po Polsce. Pokażemy Ci gdzie pojechać i co warto zobaczyć w Polsce. Wszystkie miejsca sprawdzamy i zwiedzamy osobiście. Polecamy spis A-Z ciekawych miejsc i wyszukiwarkę.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Od 12 lat #wDrodze, a od pięciu prowadzimy największy blog podróżniczy o Polsce. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie polskiej turystyki.

KLUB RUSZAJ W DROGĘ!

Prowadzimy prezentacje, warsztaty i spotkania podróżnicze. Opowiadamy o polskich regionach i dzielimy się naszymi pomysłami na podróże po Polsce.

FUNDACJA RUSZAJ W DROGĘ!

Promujemy polską turystykę w Polsce, pomagamy organizacjom turystycznym w dotarciu do nowych turystów i prowadzimy warsztaty branżowe.