Filmy i legendy na sudeckim szlaku (między Lwówkiem Śląskim, a Jelenią Górą)

WPIS SPONSOROWANY
Doczekaliśmy się ogólnopolskiej akcji promującej aktywne zwiedzanie pięknych regionów Polski! Gazeta Wyborcza, wraz z partnerem akcji firmą Continental, podobnie jak nasz blog, zachęca do tego, aby wyruszyć w drogę odkrywając uroki przyrody, zabytki architektury i ciekawe miejsca warte odwiedzenia. Tego wszystkiego można doświadczyć przemierzając ciekawe i inspirujące polskie trasy.

trasy magiczne

Do akcji przyłączamy się i my sugerując trasę, która naszym zdaniem jest jedną z ciekawszych tras dla odpoczywających w Karkonoszach, w szczególności w Szklarskiej Porębie, i szukających dodatkowych atrakcji w regionie. Mamy nadzieję, że akcja będzie doskonałą okazją do aktywnego włączenia się w zwiedzanie i odkrywanie Polski na nowo!

Nasza trasa magiczna - Filmy i legendy na sudeckim szlaku (między Lwówkiem Śląskim a Jelenią Górą).

Jeżeli zmęczyło Was szusowanie po zboczach Szrenicy, a szaleństwo na nartach biegowych w Jakuszycach jest utrudnione ze względu na niesprzyjającą pogodę, być może zainteresuje Was trasa samochodowa, dzięki której poznacie bliżej fragment Dolnego Śląska i przy okazji miło spędzicie czas.

Naszą trasę polecamy wszystkim rodzinom, parom oraz singlom.

Zobaczcie jak w Lubomierzu można odbyć sentymentalną podróż w czasie z bohaterami kultowego filmu "Sami Swoi".

muzeum Kargula i Pawlaka w Lubomierzu

Możecie też cofnąć się do czasów dzieciństwa bawiąc się w teatr kukiełkowy na Zamku Legend Śląskich w Pławnej.

Magiczny Zamek Śląskich Legend w Pławnej

A na zakończenie podróży poznać historię średniowiecznych fresków w zabytkowej książęcej Wieży Mieszkalnej w Siedlęcinie.

średniowieczne freski w siedlęcinie

Zachęcamy Was do prześledzenia trasy, którą sami przetestowaliśmy i specjalnie dla Was opisaliśmy na stronie akcji Trasy Magiczne.

Zasady udziału w konkursie

A jakie są Wasze Trasy Magiczne? Macie okazję podzielić się nimi biorąc udział w konkursie, który towarzyszy akcji Trasy Magiczne.

trasy magiczne logo
Nagrodą główną w konkursie jest aparat fotograficzny Sony NEX-F3 z wymiennym obiektywem o ogniskowej 16mm (o wartości 1.500 złotych). Do wygrania jest także 9 nagród pieniężnych.

Wystarczy zgłosić do Organizatora konkursu propozycję trasy lokalnej, której większa część przebiega w jednym województwie, a także krótko ją opisać i zamieścić zdjęcie. Spośród wszystkich zgłoszonych tras jury konkursu wybierze 10 najbardziej inspirujących i najciekawszych.

Magiczne trasy można zgłaszać do 15 kwietnia 2013r., podając swoje dane kontaktowe. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie akcji, oraz na jej profilu na Facebooku.

Możemy zdradzić, że akcja Trasy Magiczne składać się będzie z dwóch etapów. O drugim etapie i jego zasadach uczestnicy zostaną poinformowani już wkrótce na stronie akcji.

Dołącz do nas!

Niech trasy te staną się inspiracją dla innych podróżników i jednocześnie piękną promocją Polski!

Pokażmy, że warto ją zwiedzać, poznawać i odkrywać na nowo!
Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Daj znać co o tym myślisz :)

Nowsza Starsza

Pssst, zobacz też nasze książki z pomysłami na wycieczki po Polsce :)

Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Czy wiesz, że piszemy i wydajemy też przewodniki po Polsce? To niezwykłe książki do samodzielnego zwiedzania z gotowymi planami spacerów, szlaków i samochodowych wycieczek na 1 dzień. To gotowe przepisy na udaną majówkę i wakacje w Polsce. Są jak dobry przyjaciel, który poprowadzi Cię za rękę. E-booki wysyłamy natychmiast, do zestawów książek dajemy super gratisy, a zamówienia wysyłamy codziennie koło południa - nawet jutro mogą już być u Ciebie. I jeszcze darmowa dostawa dla każdego zamówienia od 120 zł!

Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodnik Ruszaj w Bieszczady - książka i e-book
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Przewodniki po Polsce od Ruszaj w Drogę! - praktyczne i przydatne
Formularz kontaktowy